эмблема




баннер

Главная : Пра нашу школу : Нашы дасягненні : Дадатковае навучанне - конкурсы, фестывалі, праграмы

Дадатковае навучанне - конкурсы, фестывалі, праграмы

 
 
 
 ПОСПЕХІ І ДАСЯГНЕННІ ВУЧНЯЎ
 
Калектыў
Вучнi
Клас
Настаўнiк
Рэспублiка
Назва мерапрыемства
Горад
Назва мерапрыемства
Раён
Назва мерапрыемства
Месца, узнагарода
Год
 
Школьны аркестр народных інструментаў "Акорд" 
 
 
Конкурс-свята "Радасць Мая" у рамках Рэспубліканскага фестывалю сучаснай хрысціянскай культуры "Дабравест"
Дыплом 
І ступені 

2018
 
Ансамбль "Срэбны звон" 
 
 
Вараб'ёва В.І. Конкурс-свята "Радасць Мая" у рамках Рэспубліканскага фестывалю сучаснай хрысціянскай культуры "Дабравест"    Дыплом 
ІІ ступені 

2018
 
Spark   
 
I открытый фестиваль по чирлидингу, мажореткам и флаг-шоу "Cheer-fest" в возрастной группе Юниоры в номинации Данс Команда    Дыплом 
ІІ ступені 

2018
 
Команда "Непоседы" 
 
 
Районный этап Республиканской лиги по чирлидингу в младшей возрастной категории в дисциплине чирлидинг-шоу команда  Дыплом 
ІІ ступені 

2018
 
Трио "Микс" 
 
 
Районный конкурс песенного творчества "Поёт пионерия", номинация "Коллективное исполнение песни (7-10 лет)"  Дыплом 
ІІ ступені 

2017
 
Караткоў Руслан 
 
 
Бруско Т.Я. ІІІ адкрыты конкурс маладых выканаўцаў "Беларускія таленты". Намінацыя "Інструментальнае выканальніцтва. Фартэпіяна. Сола (10 гадоў).    Дыплом 
ІІ ступені 

2016
 
Ансамбль 
"Срэбны звон" 
 
 
Вараб'ёва В.І. XXV Стаўбцоўскае адкрытае абласное свята-конкурс юных музыкантаў "Сымон-музыка"     Дыплом 
ІІІ ступені 

2016
 
 
Аляксеева Марыя 
 
Зараўнядны А.А.
Шосты раённы конкурс "Музычны калейдаскоп" у намінацыі "Духавыя інструменты. Сола" (малодшая ўзроставая група)   Дыплом 
ІІІ ступені 

2016
 
Ансамбль 
"Срэбны звон" 
 
 
Вараб'ёва В.І. Шосты раённы конкурс "Музычны калейдаскоп" у намінацыі "Цымбалы. Ансамблі" (сярэдняя ўзроставая група)   Дыплом 
ІІІ ступені 

2016
 
Ансамбль "Званочкі" 
 
 
Вараб'ёва В.І.
Шосты раённы конкурс "Музычны калейдаскоп" у намінацыі "Цымбалы. Ансамблі" (малодшая ўзроставая група)    Дыплом
ІІ ступені 

2016
 
Калектыў "Салавейка" 
 
 
Клімянок Н.А.
Гарадскі конкурс песеннай творчасці "Спявае піонерія". Намінацыя "Калектыўнае выкананне". Узроставая катэгорыя: 7-10 гадоў     Дыплом 

2015
 
Ансамбль цымбалістаў "Званочкі"  
 
 
Вараб'ёва В.І.
  Раённы этап Рэспубліканскага агляду-конкурсу дзіцячай творчасці "Добры дзень, свет!" ("Інструментальны жанр", 10-13 гадоў) Дыплом 
1 месца
2015
 
Танцавальны калектыў "Банцікі" 
 
 
Гарчанок І.Э.
   Раённы этап Рэспубліканскага агляду-конкурсу дзіцячай творчасці "Добры дзень, свет!" (харэаграфічны жанр, 10-13 гадоў) Дыплом 
3 месца
2015
 
Калектыў "Салавейка" 
 
 
Клімянок Н.А.
  Раённы піянерскі конкурс "Спявае піянерыя" (намінацыя "Калектыўнае выкананне") Грамата 
1 месца
2014
 
 
 
Лях Кристина
 
Бруско Т.Е.
  V районный конкурс "Музыкальный калейдоскоп" в номинации "Фортепиано. Соло" (средняя возрастная группа)  
Диплом 
II степени
2014
 
Ансамбль "Карамелька" 
 
 
Свищёва Н.В.   V районный конкурс "Музыкальный калейдоскоп" в номинации "Фортепиано. Ансамбли" 
Диплом 
III степени
2014
 
 
 
Москалёва Виктория
 
Филатюк З.С.
международный конкурс-фестиваль "Мы вместе" 
   
Диплом 
І степени
2014
 
Ансамбль "Срэбны звон" 
 
 
 
 
Воробьёва В.И.
международный конкурс-фестиваль "Мы вместе" 
   
Диплом 
І степени
2014
 
 
 
Москалёва Виктория
 
Филатюк З.С.
II открытый  республиканский конкурс музыкального искусства Беларуси "Спадчына" 
   
Диплом 
І степени
2013
 
 
 
Москалёва Виктория
 
Филатюк З.С.
 
I открытый конкурс талантливых детей и молодёжи "Новые вершины" 
 
Диплом 
II степени
2013
 
 
 
Москалёва Виктория
 
Филатюк З.С.
 
VII Минский городской открытый конкурс юных исполнителей на струнных инструментах "Поющие струны" памяти Г.И.Жихарева в номинации "Исполниетели-солисты"
 
V районный конкурс "Музыкальный калейдоскоп" в номинации "Эстрадное пение. Соло" (старшая возрастная группа).
 
Диплом 
І степени
2013
 
 
 
Корнейчик Александра
 
Клименок Н.О.
 
 
V районный конкурс "Музыкальный калейдоскоп" в номинации "Эстрадное пение. Соло" (старшая возрастная группа).
 
Диплом 
ІІI степени
2013
 
Ансамбль "Срэбны звон" 
 
 
Воробьёва В.И.
 
 
Городской этап республиканского смотра-конкурса "Здравствуй, мир!"
 
Диплом 
ІІI степени
2013
 
Ансамбль "Срэбны звон" 
 
 
Воробьёва В.И.
 
 
Минский городской фестиваль-конкурс 
в рамках VII открытого Форума Ассоциации белорусских цимбалистов "Серебряный звон цимбал" 
 
Диплом 
ІІI место
2013
 
Ансамбль "Серебряный звон" 
 
 
 
Воробьёва В.И.
 
 
 
Районный этап республиканского смотра-конкурса "Здравствуй, мир!"
Диплом 
І место
2013
 
 
Москалёва Виктория
  
 
Филатюк З.С.
 
 III Белорусский открытый  музыкальный конкурс молодых исполнителей на народных инструментах в Слуцке "Рождество Христово"
 
 
Диплом 
І место
2012
 
 
Москалёва Виктория
 
 
Филатюк З.С.
 
III международный конкурс молодых исполнителей на народных инструментах в Гомеле
 
 
 
Грамота
2012
 
Музыкальный театр "Волшебное зеркало" ГУО 
"СШ № 60 г.Мінска" 
 
 
 
 
 
Конкурс самодеятельных театральных и кукольных коллективов "Планета открытий"
Диплом 
ІІ место
2012
 
 
Маскалёва
Вікторыя
 
Філацюк З.С.
Открытый конкурс исполнителей на народных инструментах им. І.І.Жиновича
Городской тур  
 
Почётная грамота
2012
 
Ансамбль "Срэбны звон" 
 
 
Вараб'ёва В.І.
 
 
Адкрыты абласны свята-конкурс "Сымон-музыка" 
 
Грамата
2012
 
Ансамбль "Званочкі"
 
 
 
Толсцікава М.С.
 
Адкрыты абласны свята-конкурс "Сымон-музыка" 
 
 
Грамата
2012
 
Ансамбль "Задорынкі" 
 
 
Вараб'ёва В.І.
 
Адкрыты абласны свята-конкурс "Сымон-музыка" 
 
Грамата
2012
 
Ансамбль "Серебряный звон" 
 
 
Воробьёва В.И.
1-й открытый республиканский фестиваль-конкурс музыкального искусства Беларуси "Спадчына"  
 
 
Диплом II степени с присвоением звания "Лауреат"
2011
 
Ансамбль "Звоночки" 
 
 
Воробьёва В.И.
1-й открытый республиканский фестиваль-конкурс музыкального искусства Беларуси "Спадчына" 
Конкурс современной музыки "Новые звуки мира" - 2011 в номинации "Фортепиано" 
 
Грамота
2011
 
 
Синица Илья 
(2 кл.)
 
Капитонова А.В.
 
Конкурс современной музыки "Новые звуки мира" - 2011 в номинации "Фортепиано" 
 
Грамота
2011
 
 
Маскалёва
Вікторыя
 
Філацюк З.С.
 
 
IV раённы конкурс
"Музычны калейдаскоп"
намінацыя "Цымбалы.Балалайка.
Домра"
(малодшая ўзроставая група)
 
Дыплом ІІ ступені
2011
 
Ансамбль "Срэбны звон"
 
 
Вараб'ёва В.І.
 
 Агляд-конкурс дзіцячай творчасці "Дабрыдзень, свет"
 
Дыплом ІІ ступені
2011
 
Аркестр народных інструментаў "Акорд"
 
 
Галавач С.У.
 
Агляд-конкурс дзіцячай творчасці "Дабрыдзень, свет" 
 
Спецыяльны дыплом за артыстызм
2011
 
Кружок "Мастакі"
Журавель Настасся
 
Дубінчык М.М.
 
 
Выстава-конкурс дэкаратыўна-прыкладнога мастацтва "Калядныя фантазіі"
Лаурэат
Дыплом
2011
 
Ансамбль "Задорынкі"
 
 
Вараб'ёва В.І.
 
6 гарадскі фестываль-конкурс "Срэбраны звон цымбалаў" 
 
Грамата
2010
 
Ансамбль "Званочкі"
Чыкрызава Таня, Кніга Улад, Крыпіневіч Надзея 
 
Вараб'ёва В.І.
 
6 гарадскі фестываль-конкурс "Срэбраны звон цымбалаў" 
 
Дыплом ІІІ ступені
2010
 
Кружок "Мастакі"
Слыш Аліса,
Сяховіч Ксенія
 
Дубінчык М.М.
 
 
Конкурс дзіцячага малюнку "На сваёй зямлі"
Лаурэат
Дыплом
2009
 
Ансамбль "Срэбны звон"
 
 
Вараб'ёва В.І.
 
 
ІІІ раённы конкурс "Музычны калейдаскоп"
Дыплом ІІІ ступені
2009
 
 
Кульбей Вольга
 
Вараб'ёва В.І.
 
 
ІІІ раённы конкурс "Музычны калейдаскоп"у намінацыі "цымбалы" (старшая ўзроставая група)
Дыплом ІІІ ступені
2009
 
Ансамбль "Званочкі"
 
 
Вараб'ёва В.А.
 
 
ІІІ раённы конкурс "Музычны калейдаскоп"
Дыплом ІІІ ступені
2009
 
СШ №60
 
 
 
 
 
XIII фестываль патрыятычнай песні
Дыплом
2009
 
Танцавальны калектыў "Банцікі"
 
 
Винэль Т.У.
 
 
Удзел у навагоднім аганьку ў Інсцітуце бесперапыннай адукацыі БДУ 
Падзяка
2009
 
 
Кульбей Вольга
 
Вараб'ёва В.І.
1 Рэспубликанскі фестываль-конкурс выканаўцаў на цымбалах
 
 
Дыплом за ўдзел
2009
 
СШ №60
 
 
 
 
 
Фестываль "Сузор'е"
Ганаровая грамата
2008
 
Творчая група
 
 
 
 
Конкурс даведачна-iнфармацыйных
буклетаў па гiсторыi, краезнаўству i этнаграфii,
стану навакольнага
асяроддзя. Акцыя
«Жыву ў Беларусi
i тым ганаруся»
 
2 месца, грамата
2008
 
Творчая група
 
 
 
 
Конкурс стэндаў, знакаў з абазначэннем гiстарычных, культурных, прыродных славутасцей i вядомых мясцiн. Акцыя «Жыву ў Беларусi i тым ганаруся»
 
3 месца, грамата
2008
 
Творчая група
 
 
 
 
Конкурс творчых работ «Наследнiкi Перамогi»
 
Грамата
2007
 
 
Песенка Алеся
8 Б
 
Конкурс дзiцячага малюнка «На сваёй зямлi»
 
 
Дыплом
2006
 
 
Песенка Алеся
8 Б
 
 
Конкурс на лепшы сямейны летапiс «Мая сям'я ў асобах i падзеях»
 
Лiст падзякi
2006
 
 
Грыб Кацярына
9 Б
Дубiнчык М.М.
 
 
“Я малюю
навакольны свет”
3 месца
2005
 
 
Навойчык Насця, Жур Лера
8
Дубiнчык М.М.
 
 
Жанчыны, дзяучынкi
i СНIД/ВIЧ-iнфекцыя
1 месца
2005
 
 
Гнядоўскi Цiмур
7
Дубiнчык М.М.
 
Конкурс “Выконваем законы дарог”
 
Падзяка i прыз
2005
 
 
Байдалаў Саша
7
Дубiнчык М.М.
 
 
Конкурс “Выконваем
законы дарог” (плакат)
I месца
2005
 
 
Сурдо Насця
7
Дубiнчык М.М.
 
 
Эмблема “Горад i я”
ў праграме “Я - мiнчанiн”
I месца
2005
 
 
Ярашынская Маша
7
Дубiнчык М.М.
 
 
Эмблема “Здравствуй,
Минск” у праграме “    Я - мiнчанiн”
I месца
2005
 
 
Шрубок Саша, Пальчэўскi Саша,
9
Строкаў Ю.В., Дубiнчык М.М.
 
“Фантазii на Раство” (выцiнанка)
 
Лаурэаты
2005
 
 
Шрубок Саша, Пальчэўскi Саша,
9
Строкаў Ю.В., Дубiнчык М.М.
 
 
“Фантазii на Раство” (выцiнанка)
Лаурэаты
2005
 
 
Каранковiч Марына
9
Баброва Т.М.
 
 
“Фантазii на Раство”
(бiсерапляценне)
Лаурэаты
2005
 
 
ЖукаўЮрый
5
Жыльнiкава Г.П.
 
 
“Фантазii на Раство”
(нiтачны дiзайн)
Лаурэаты
2005
 
 
Навойчык Юля
5
Дзмiтрэнка Н.Р.
 
 
“Фантазii на Раство”
(саломапляценне)
Лаурэаты
2005
 
 
Жук Павел
8
Дубiнчык М.М.
 
 
Мастацкi конкурс “Зяленая хваля-2005”
1 месца
2005
 
 
Лiс Iлля, Пальчэўскi Саша
8, 9
Струкаў Ю.В.
“Выратавальнiкi вачыма дзяцей”
 
 
Прыз гледачоў
2005
 
 
Лiс Iлля, Пальчэўскi Саша
 
Струкаў Ю.В.
 
“Выратавальнiкi вачыма дзяцей”
 
2 месца
2005
 
 
Лiс Iлля, Пальчэўскi Саша
 
Струкаў Ю.В.
 
 
“Выратавальнiкi вачыма дзяцей” (лепка)
3 месца
2005
 
 
Кур’яновiч Насця
9
Баброва Т.М.
 
«Квятковае разнацвецце» (бiсерапляценне)
 
Лаурэаты
2005
 
 
Кур’яновiч Насця
9
Баброва Т.М.
 
 
«Квятковае разнацвецце»
(бiсерапляценне)
Лаурэаты
2005
 
 
Дзекцярова Лiза, Навойчык Насця, Жур Лера
8
Дубiнчык М.М.
 
“Свет без вайны” (трыпцiх)
 
1 месца
2005
 
 
Дзекцярова Лiза, Навойчык Насця, Жур Лера
8
Дубiнчык М.М.
 
 
“Свет без вайны” (трыпцiх)
1 месца
2005
 
Ансамбль цымбалiстаў “Задорынкi”
 
малодшыя класы
Вараб’ева В.I.
IV Рэспублiканскi фестываль “Срэбны звон цымбал”
 
 
Дыплом
2005
 
Вакальная група “Сон”
 
 
Лебедзева Н.А.
 
 
“IX Адкрыты
фестываль патрыятычнай песнi”
Ганаровая грамата        (“Прыз БГПУ”)
2005
 
Вакальная група “Сон”
 
 
Лебедзева Н.А.
 
 
Конкурс эстраднай песнi “Залатыя галасы”
Ганаровая грамата        (“Лепшая песня беларускiх аутарау”)
2005


  

 

 

 

 


 

 
ІНТЭРНЭТ, E-MAIL НАШ АДРАС І ТЭЛЕФОНЫ ПРАЕЗД ДА ШКОЛЫ РАСПРАЦОЎКА І ПАДТРЫМКА САЙТА
Веб-сайт
http://sch60.minsk.edu.by/

E-mail: sch60@minsk.edu.by
(для афіцыйнай карэспандэнцыі) E-mail: sch60rbminsk@tut.by
(пошта для ўсіх - зваротная сувязь)
аўтобус № 23, 57 да прыпынка "Школа"

карта праезда

 

(С) Сістэма кіравання сайтамі
"Веб-Перспектыва" ДЗЯРЖАЎНЫ РЭГІСТР ІНФАРМАЦЫЙНЫХ РЭСУРСАЎ
РЭГІСТРАЦЫЙНАЕ ПАСВЕДЧАННЕ № 1141101564 ад 15 чэрвеня 2011 г.
Дызайн: Шумілаў І.М.
Яндекс.Метрика