Главная : Пра нашу школу : Мерапрыемствы : 01.09.2018 Урачыстая лінейка, прысвечаная святу "Першага званка"

01.09.2018 Урачыстая лінейка, прысвечаная святу "Першага званка"

Урачыстая лінейка, прысвечаная святу "Першага званка, адбылася на ганку школы 1 верасня ў 10.00 для вучняў 1-х, 9-х і 11-х класаў.

Вось і перагарнула лета сваю апошнюю старонку, а разам з ёй скончыліся і вясёлыя канікулы з гульнямі, падарожжамі і цікавымі сустрэчамі.

Кожны год школьная сям’я папаўняецца новымі вучнямі. І таму штогод мы запрашаем на Свята першага званка самых маленькіх вучняў нашай школы.З асаблівай цеплынёй мы сустракаем нашых першакласнікаў. У гэтым годзе да нас завіталі павіншаваць з пачаткам новага навучальнага года паважаныя госці: начальнік аддзела дашкольнай, агульнай сярэдняй і спецыяльнай адукацыі Упраўлення па адукацыі Маскоўскага раёна горада Мінска Дудкова Таццяна Сяргееўна, прадстаўнікі угалоўна – выканаўчага факультэта Акадэміі Міністэрства унутраных спраў Рэспублікі Беларусь разам з начальнікам факультэта Савасцеем Алегам Міхайлавічам.