Главная : Вучням і бацькам : Шосты школьны дзень. Пакет "Бяспека". Здаровы лад жыцця. Прававая старонка : Шосты школьны дзень : Фотасправаздачы. Відэа. Слайд-шоў. Цікавыя артыкулы для дзяцей і бацькоў : 01.12.2018 Акцыі і мерапрыемствы да Дня барацьбы са СНІД

01.12.2018 Акцыі і мерапрыемствы да Дня барацьбы са СНІД

1 снежня 2018 года ў 11.30 у Сусветны Дзень барацьбы са СНІД у нашай школе прайшлі акцыі і мерапрыемствы, прымеркаваныя да гэтай падзеі.

Акцыю "Чырвоная нітка" і мерапрыемства "Святло без наркотыкаў" правялі педагог-арганізатар Кудзелька Алена Дзмітрыеўна і бібліятэкар Гатава Элеанора Уладзіміраўна. У мерапрыемствах прынялі ўдзел навучэнцы 9-11 класаў нашай школы.

12