Главная : Пра нашу школу : Пярвічная прафсаюзная арганізацыя дзяржаўнай установы адукацыі "Сярэдняя школа № 60 г.Мінска" : Навіны : 14.10.2019 Акцыя “Павіншуем маму разам!”

14.10.2019 Акцыя “Павіншуем маму разам!”

14.10.2019 у дзяржаўнай установе адукацыі традыцыйна прайшла акцыя “Павіншуем маму разам!”. У акцыі прынялі ўдзел не толькі члены прафсаюза, але і ўсе жадаючыя. У холе ўстановы адукацыі была арганізавана паштовая кропка, дзе кожны жадаючы мог падпісаць і адаслаць віншавальную паштоўку сваёй маці. Пад кіраўніцтвам педагогаў вучні таксама прынялі ўдзел у акцыі: была аргнізавана выстава малюнкаў для мам, сваімі рукамі зроблены віншавальныя паштоўкі.