эмблема




баннер

Главная : Вучням і бацькам : Навучальны час. Канікулы. Выпускныя экзамены : Канікулы : 2019-2020 н.г. : План работы СШ №60 на восенскія канікулы 2019/2020 н. г.

План работы СШ №60 на восенскія канікулы 2019/2020 н. г.

1 лістапада (пятніца)

Дзень творчасці

 

Клас

Час

Месца

Мерапрыемства

Адказны

3 кл.

10.00

Спартыўная зала

Рухомыя гульні

Сінягуб А.А.

2 “А”, “Б”, “В”,3”Б”

10.00

Каб. 204

Майстар – клас

“ Малюем чараўніцу”

Рудая Р.К.

Навасад В.А.

Філіпава А.Б.

ШЛ

10.30

№6 дзіцячая бібліятэка

“ Крышку пра кніжку” – тэатралізаванае прадстаўленне літаратурных герояў беларускіх пісменнікаў

Гатава Э.У.

 

3-5 кл.

11.00

Актавая зала

Гульнявая праграма сумесна з прадстаўнікамі Кібершколы “Вечар у стылеMinecraft”

Філіпава А.М.

 

5 кл.

11.30

Спартыўная зала

Спаборніцтвы “Мяч над сеткай”

Сінягуб А.А.

11 “А” кл.

12.00

Каб.202

Віктарына “Запытайся ў інтэрнэта”

Мяцельская А.А.

7 кл.

13.30

Спартыўная зала

Спаборніцтвы па міні-футболу

Сінягуб А.А.

7-11 кл.

15.45

Спартыўная зала

Аб’яднанне па інтарэсах “Валейбол”

Гарнастаеў Д.В.

1-4 кл.

18.00

Спартыўная зала

Аб’яднанне па інтарэсах “Таэквандо”

Гарнастаеў Д.В.

8-11 кл.

18.00

Актавая зала

Танцавальна-забаўляльная праграма “Залатая восень”

Філіпава А.А.

1-4 кл.

18.10-20.00

Каб.115

Аб’яднанне па інтарэсах “Аэробіка”

Гарчанок І.Э

2 лістапада (субота)

Дзень конкурсных праграм

Клас

Час

Месца

Мерапрыемства

Адказны

5-6 кл.

10.00 – 11.30

Спартыўная зала

Рухомыя гульні

Сінягуб А.А.

7-9 кл.

10.00

Майстэрня

Аб’яднанне па інтарэсах “Тэхналогія апрацоўкі драўніны”

Раманкевіч А.Л.

5-6 кл.

10.00

Майстэрня

Аб’яднанне па інтарэсах “Саломінка”

Кракасевіч Н.Р.

1-11 кл.

10.00

Актав.зала

Конкурс творческіх работ у рамках адукацыйнага праэкту “Экалогія і дзеці” “Палет фантазіі”

Філіпава А.М. Гатава Э.У.

 

2 “А”, “Б”

3 “В”, “Б”

11.00

 

Каб. 204

Конкурс-віктарына “Кіно- чароўная краіна”

Рудая Р. К.

Маёрава Т.У

Навасад В.А.

 

9 – 11 кл.

11.15

Каб. 105

Прафілактычны занятак “Прафілактыка правапарушэнняў сярод вучняў старэйшых классаў”

Белекаў Э.А.

7-8 кл.

12.00 -14.00

Спартыўная зала

Міні-футбол

Сінягуб А.А.

1-4 кл.

12.30

Каб.115

Аб’яднанне па інтарэсах

“Аэробіка”

Гарчанок І.Э.

9 “Б”

14.00

Кінатэатр “Бярэсце”

Кінатэатр “Бярэсце”

Прагляд фільма “Маліфісента”

Чуяшова Ю.А.

2-6 кл.

14.30-15.30

Спартыўная зала

Спартыўнае аб’яднанне “Каратэ”

Пенталь А.Я.

5 кл.

15.30 – 17.00

Спартыўная зала

Гурток “Футбол”

Хацкевіч Н.Г

ШЛ

16.30

Каб. 216

Гульня з элементамі трэнінгу “Дарога не для ўсіх”

Філіпава А.М

9 кл.

17.00 – 18.00

Спартыўная зала

Міні-футбол

Хацкевіч Н.Г

4 лістапада (панядзелак)

Дзень гульні   

Клас

Час

Месца

Мерапрыемства

Адказны

2 кл.

10.00 – 11.00

Спартыўная зала

Рухомыя гульні

Сінягуб А.А.

10 Б

10.00

Каб. 302

Гульня- трэнінг “Я выбіраю прафесію”

Хахлова А.Г.

7  “В”

11.00

Каб.312

Віктарына “Запытайся ў Інтэрнета”

Міронава С.Ф.

9-11кл

11.15

Каб.

105

Прафілактычны занятак “Прафілактыка правапарушэнняў сярод вучняў старэйшых класаў”

Белекаў Э. А.

6 кл.

11.30 – 13.00

Спартыўная зала

Спаборніцтвы “Мяч над сеткай”

Сінягуб А.А.

 6 кл.

11.30

Фае

2 паверха

Гістарычна-гульнявое падарожжа па станцыях “Восеньскімі сцяжінкамі па Беларусі”

 

Філіпава А.М.

 

5 кл.

11.00-12.30

№1  дзіцячая

бібліятэка

Інфармацыйна-пазнавальная гадзіна “Агонь карысны і небяспечны” з наведваннем музея Пажарнай гісторыі

Гатава Э.У.

1 “В”

12.00

Каб.110

Майстэрня вырабаў "Восеньскі букет"

Кісунько Т.Г.

2 “А”, “В”, “Б”, 3”Б”

12.00

Каб. 204

 Вусны часопіс “Сустрэчы на Белавежскіх сцяжынках”

Рудая Р.К.

Навасад В.А.

Філіпава А.Б.

7 “А”

12.00

Вул. Я.Купалы,2

Наведванне музея Я.Купалы

Сазонава В.А.

3 “В”

16.30

Каб. 216

Відэяпрэзентацыя – абмеркаванне “Бяспечнаядарога”

Філіпава А.М.

9 кл.

13.30 – 15.00

Спартыўная зала

Спаборніцтвы па міні-футболу

Сінягуб А.А.

9-11 кл.

15.45 – 17.15

Спартыўная зала

Аб’яднанне па інтарэсам “Валейбол”

Гарнастаеў Д.В.

1 – 4 кл.

18.00 – 20.00

Спартыўная зала

Аб’яднанне па інтарэсам “Таэкван-до”

Гарнастаеў Д.В.

1-4 кл.

18.10-20.00

Каб.115

Аячднанне па інтарэсах “Аэробіка”

Гарчанок І.Э.

5 лістапада (аўторак)

Дзень здароўя

Клас

Час

Месца

Мерапрыемства

Адказны

1 кл.

10.00-11.00

Спартыўная зала

Рухомыя гульні

Хацкевіч Н.Г.

5 “Б”

10.00

Каб. 205

Квэст- гульня “Што я ведаю пра сваю краіну”

Верамей З.А.

9-11 кл.

10.00

Гімназія №41

Удзел у раённых краязнаўчых чытаннях

Крыловіч Л.В.

Хахлова А.Г.

10-11  кл.

11.00

Каб. 208

Заняткі па прафілактыцы шкодных звычак.

“Молодежь против наркотиков”

Белекаў Э. А.

5 “А”

11.00

Каб.304

Гульня –падарожжа з прэзентацыяй “Птушкі,якія зімуюць”

Маскалёва Н.І.

2 “Б”, “В”3”Б”

11.00

Каб.203

Гульнявы занятак “Дзецям аб звярах”

Філіпава Е.Б.

Навасад В.А.

 

6-7 кл.

12.00

 

Актав.зала

Сустрэча з рэдакцыяй часопіса "Бярозка"

Філіпава А.М. Гатава Э.У.

4 кл.

11.30 – 13.00

Спартыўная зала

Спаборніцтвы “Мяч над сеткай”

Хацкевіч Н.Г.

9 “Б”

  12.00

Лядовы палац

Наведванне лядовага палаца, спартыўныя заняткі на каньках

Чуешова Ю.А.

8 кл.

13.30 – 15.00

Спартыўная зала

Аб’яднанне па інтарэсам “Валейбол”

Хацкевіч Н.Г.

7  кл.

15.00 – 17.00

Спартыўная зала

Спаборніцтвы па міні-футболу

Хацкевіч Н.Г.

10-11 кл.

18.00-20.00

Спартыўная зала

Турнір па стрытболу

Хацкевіч Н.Г.

 

ШЛ

16.30

 

Школьная бібліятэка

Забаўляльная гульня “Дзяцячыя вясялушкі”

Гатава Э.У. Філіпава А.М.

1-4 кл.

18.10 – 20.00

Спартыўная зала

Аб’яднанне па інтарэсах “Аэробіка”

Гарчанок І.Э.

6 лістапада (серада)

                         Дзень творчасці                           

Клас

 

Час

Месца

Мерапрыемства

Адказны

2 кл.

10.00 – 11.00

Спартыўная зала

Спартландыя “Юныя алімпійцы ў краіне здароўя”

Сінягуб А.А.

4 “Б”,

4 “В”

10.00

Каб. 203

Творчая майстэрня

“Я ляплю з пластыліну…”

Суркова А.А.

Філіпава А.Б.

ШЛ

10.00

Школьная бібліятэка

“Што?Где?Калі?”- інтэрактыўная гульня для юных інтэлектуалаў

Гатава Э.У.

1 “А”.

10.00

Нацыянальная бібліятэка

Музыкальньный спектакль "Вясёлы балаганчык"

Сакалоўская І.А.

8 кл.

11.00

Каб.

208

Прагляд-абмеркаванне відэапрэзентацыі “Шкодныя звычкі і іх прафілактыка”

Белекаў Э. А.

3-4 кл.

11.00-12.00

Спартыўная зала

Спартландыя “Вясёлыя старты”

Сінягуб А.А.

6 “Б”

11.00

Майстэрня

Майстар-клас “Вандроўка ў горад майстроў”

Кракасевіч Н.Г.

5 “Б”

12.00

Каб. 205

Азбука беражлівасці “Эканомія павінна быць эканомнай”

Верамей З.А.

5-6 кл.

13.00-14.00

Спартыўная зала

Спаборніцтвы па піянерболу

Сінягуб А.А.

7-8 кл.

14.00-15.00

Спартыўная зала

Спаборніцтвы па футболу

Сінягуб А.А.

 

ШЛ

14.00

Школьная бібліятэка

Бібліятэчны час “Дзіцячыя часопісы запрашаюць у бібліятэку”

Гатава Э.У.

 

11 “А”

12.00

Каб.202

Свая гульня “Каледаскоп прафесій”

Мяцельская А.А.

8 кл.

12.00

Каб. 216

Інтэлектуальна-гульнявая праграма "Лидер- гэта Я»

Філіпава А.М.

9-11 кл.

15.45-17.15

Спартыўная зала

Аб’яднанне па інтарэсам “Валейбол”

Гарнастаеў Д.В..

 

ШЛ

15.00 – 17.00

Фае

Творчая майстэрня- выстава малюнкаў “Залатая восень – любімая пара”

Філіпава А.М.

ШЛ

15.20

Каб. 113

Майстар-клас па вырабу з пластэліна “Плэй-до”

Жукава А.Б.

ШЛ

16.30

Каб. 216

Віктарына “Па сцяжынках любімых казак”

Філіпава А.М.

1 – 4 кл.

18.30 – 20.00

Спартыўная зала

Аб’яднанне па інтарэсах “Таэкван-до”

Гарнастаеў Д.В.

8 лістапада (пятніца)

Дзень тэатра, музея і кіно  

Клас

Час

Месца

Мерапрыемства

Адказны

 

ШЛ

10.00

Школьная бібліятэка

“Мультыклуб запрашае” – прагляд пазнавальных відэафільмаў “Як ствараюць мультфільмы”

Гатава Э. У.

5 кл.

10.00-11.00

Спартыўная зала

Спаборніцтвы па міні-футболу

Хацкевіч Н.Г.

2 “Б”, “В”,3”Б”

10.00

Каб.203

У госці да сказкі “Казка аб страчаным часе”

Філіпава А.Б.

Навасад В.А.

6 кл.

11.30 – 13. 30

Спартыўная зала

Міні -баскетбол

Хацкевіч Н.Г.

5 кл.

11.00

Каб.208

Занятак з элементами трэнингу “Прывітанне 5 клас”

Кудзелька А. Д.

9 “Б”

11.00

Майстэрні

Інтэлектуальная гульня "Вясёлыя і знаходлівыя"

Чуешова Ю.А.

7 “А”

11.00

Каб.306

Інтэлектуальная гульня “Замарочкі з бочкі”

Сазонава В.А.

6 “В”

11.00

Каб.309

Гульня “Захапляльныя падарожжа ў свет логікі”

Алесіна Д.Д.

 

10 “А”

11.00

Нацыянальны гистарычны музей

Наведванне нацыянальнага гистарычнага музея

Цецерава К.А.

7 “Б”

11.00

Кінатэатр “Тытан”

Наведванне кінатэатра “Цітан”

Кракасевіч Н.Г.

6 “А”

 

Кінатэатр “Беларусь”

Наведванне кінатэатра “Беларусь”

к/ф “Патрык”

Сазонава В.А.

1-2 кл ШЛ.

11.00

Каб.216

Гульнявая праграма “Раз, два, тры, чатыры, пяць я іду шукаць”

Філіпава А.М.

11 “А”

12.00

Каб.202

Конкурсная праграма “Кола здароўя”

Мяцельская А.А.

 8 кл.

13.30 – 15.00

Спартыўная зала

Спартыўныя гульня “Валейбол”

Хацкевіч Н.Г.

 

6 “А”

10 “Б”

14.30

Мікрараен школы

Валанцерская акцыя “Ветэран  ”

Крыловіч Л.В.

Хахлова А.Г.

ШЛ

15.00-17.00

Фае

Творчая майстэрня- выстава малюнкая “Залатая восень-любімая пара”

Філіпава А.М.

9-11 кл.

15.45-17.15

Спартыўная зала

Аб’яднанне па інтарэсам “Валейбол”

Гарнастаеў Д.В.

3 “А”

4 “А”

4 “В”

16.20

Каб. 207

Майстар – клас “Чароўны палац”

Храмцэвіч Ю.Г.

Жукава А.А.

Жукоўская А.В.

ШЛ

 

17.00

Каб. 111

 

Развіваючая гульня

“Самы уважлівы”

Кудзелька А. Д.

1-4 кл.

18.10-20.00

Каб.115

Аб’яднанне па інтарэса’х “Аэробіка”

Гарчанок І.Э.

1-4 кл.

18.30 – 20.00

Спартыўная зала

Аб’яднанне па інтарэсах “Таэкван-до”

Гарнастаеў Д.В.

9 лістапада (субота)

Дзень вандровак

Клас

Час

Месца

Мерапрыемства

Адказны

3-4 кл.

10.00 – 11.30

Спартыўная зала

Рухомыя гульні

Хацкевіч Н.Г.

7-9 кл.

10.00

Майстэрня

Аб’яднанне па інтарэсах

“Тэхналогія апрацоўкі драўніны”

Раманкевіч А.Л.

5-6 кл.

10.00

Майстэрня

Аб’яднанне па інтарэсах

“Аэробіка”

Кракасевіч Н.Р.

1 “Б”

1 “В”

11.00

к/т “Бярэсце”

Прагляд а/ф “Урфин Джус возращается”

Суркова А.А.

Кісунько Т.Г.

 2 “А”

2 “Б”, “В”

3 “Б”

11.00

к/т “Піянер”

Прагляд анімацыйнага фільма

Рудая Р. К.

Навасад В.А.

3-4 кл.

10.00

Школьная бібліятэка

“Да здароўя разам з кнігай!” –пазнавальныя відэафільмы па здароваму ладу жыцця

Гатава Э. У.

 

6 “А”

10 “Б”

10.00

СШ№215

Наведванне этнаграфічнага музея “Мой родны кут”

Крыловіч Л.В.

Хахлова А.А.

6 “Б”

10.00

Кінатэатр

“Беларусь”

Наведванне кінатэатра “Беларусь”

Дыко І.Г.

7 “А”

10.00

Белдзяржцырк

Прагляд цыркавой праграмы “Брава!”

В.А.Сазонава

5 “В”

10.00

Кінатэатр

“Беларусь”

Прагляд кінафільма “Робо”

Наскавец М.І

8-9  кл.

11.00

Каб. 208

Занятак з элементамі трэнінгу “Я і мае эмоцыі”

Белекаў Э. А.

 

7 “Б”

11.00

Майстэрня

Забаўляльная гульня

 « Што?Дзе?Калі?»

Кракасевіч Н.Г.

7 “В”

11.00

Каб.202

Прагляд мультымедыя прэзентацыі “Сем цудаў свету”

Міронава С.Ф.

6 “В”

12.00

Кінатэатр “Бярэсце”

 

Прагляд фільма

АлесінаД.Д.

 

1-4 кл.

12.30

Каб.115

Аб’яднанне па інтарэсах

“Аэробіка”

Гарчанок І.Э.

8 “А”

8 “Б”

12.00

Кінатэатр "Масква"

Прагляд фільма

"Сямейка Аддамс"

Ляшкова І.Л.

Чырвінская К.У.

9-11 кл.

12.00-14.00

Спартыўная зала

Спартыўныя гульні

 

Хацкевіч Н.Г.

5 “А”

14.00

Кінатэатр

“Беларусь”

Прагляд кінафільма “Робо”

Маскалёва Н.І.

2-6 кл.

14.30-15.30

Спартыўная зала

Аб’яднанне па інтарэсам “Каратэ”

Пенталь А.Я.

10 “А”

15.00

Кінатэатр "Масква"

Наведванне кінатэатра “Масква”

Цецерава К.А.

ШЛ

16.00 – 17.00

Каб. 111

Развіваючыя гульні

Кудзелька А.Д.

 У плане магчымы змены

 

Намеснік дырэктара па выхаваўчай рабоце                                  Л.І.Фокіна

 



  

 

 

 

 


 

 
ІНТЭРНЭТ, E-MAIL НАШ АДРАС І ТЭЛЕФОНЫ ПРАЕЗД ДА ШКОЛЫ РАСПРАЦОЎКА І ПАДТРЫМКА САЙТА
Веб-сайт
http://sch60.minsk.edu.by/

E-mail: sch60@minsk.edu.by
(для афіцыйнай карэспандэнцыі) E-mail: sch60rbminsk@tut.by
(пошта для ўсіх - зваротная сувязь)
аўтобус № 23, 57 да прыпынка "Школа"

карта праезда

 

(С) Сістэма кіравання сайтамі
"Веб-Перспектыва" ДЗЯРЖАЎНЫ РЭГІСТР ІНФАРМАЦЫЙНЫХ РЭСУРСАЎ
РЭГІСТРАЦЫЙНАЕ ПАСВЕДЧАННЕ № 1141101564 ад 15 чэрвеня 2011 г.
Дызайн: Шумілаў І.М.
Яндекс.Метрика