эмблема




баннер

Главная : Вучням і бацькам : Навучальны час. Канікулы. Выпускныя экзамены : Канікулы : 2020-2021 н.г. : План работы СШ №60 на восеньскія канікулы 2020/2021 н. г.

План работы СШ №60 на восеньскія канікулы 2020/2021 н. г.



2 лістапада (панядзелак)

Дзень творчасці

Клас

Час

Месца

Мерапрыемства

Адказны

 

Сацыяльна-педагагічная і псіхалагічная служба

 

Вучні розных катэгорый уліку

10.00

Каб.208

 

Інтэлектуальна-пазнавальная гульня «Падлетак і закон»

 

Шарашавец А.С.

 

5 кл.

14.00

 

Каб.208

Занятак з элементамі трэнінгу «Што дапаможа мне вучыцца?»

Шарашавец А.С.

 

Комната ДіМГА

 

11 кл.

14.30

Каб.105

Дыспут " Інтэрнэт: сябар ці не?"

Філіпава А.М.

 

 

Школьная бібліятэка

 

ШЛ

10.30

№6 дзіцячая бібліятэка

“ Крышку пра кніжку” – тэатралізаванае прадстаўленне літаратурных герояў беларускіх пісменнікаў

Гатава Э.У.

 

 

Спартыўная зала

 

 

 

5-6 кл.

 

 

 

 

 

11.00-13.00

 

 

 

Стадыён

СШ №60

 

 Дзень здароўя

Спаборніцтвы па футболу

 

 

 

Гарнастаеў Д.В.

 

 

7-8 кл.

 

14.00-15.30

 

Стадыён

СШ №60

 

Спаборніцтвы па футболу

Аб’яднанне па інтарэсам “Валейбол”

 

Гарнастаеў Д.В.

 

9-11кл.

16.00-18.00

 

Стадыён

СШ №60

 

Спаборніцтвы па валейболу

 

Гарнастаеў Д.В.

 

Класныя мерапрыемствы

 

 

2 “Б”

10.00

Каб. 310

Творчы занятак "Умелыя ручкі"

Суркова Е.А.

 

9 “А”

11.00

сквер “Палянка”

Восеньская экскурсія

Ляшкова І.Л.

 

3 “А”

12.00

Каб. 204

Конкурсная праграма “Свята кнігі”

Рудая Р.К.

 

 

6 “Б”

10.00

Каб.308

Гульня –віктарына “Міншчына- край мой родны!”

Верамей З.А.

 

4 “Б”, “В”

11.00

Каб.307

Конкурс малюнкаў

« Мая бяспека»

Маёрава К.В. Гарагляд Т.В.

 

7 “А”

11.00

Каб.303

Псіхалагічная гульня  “Інтраверт або экстраверт?"

Крыловіч Л.В.

 

8 “Б”

12.00

Майстер.

Інтэрактыўная гульня

" Дзіўнае побач"

Кракасевіч Н.Г.

 

8 “А”

12.00

Каб.207

Інтэрактыўная гульня “Дзіўнае побач”

Сазонава В.А.

 

5 “Б”

11.00

Каб.208

Гульня “Мае захапленні”

Махнач С. С.

 

6 “Б”

10.00

Каб.308

Гульня –віктарына “Міншчына-край мой родны!”

Верамей З.А.

 


3 лістапада  (аўторак)

Дзень конкурсных праграм   

                         

Клас

Час

Месца

Мерапрыемства

Адказны

 

Сацыяльна-педагагічная і псіхалагічная служба

 

6 кл.

11.00

Каб.208

Прававы занятак «Я і правы»

Шарашавец А.С.

 

Вучні розных катэгорый уліку

7-9 кл.

13.00

Каб.208

Прафілактычны занятак па прафілактыцы ўжывання псіхаактыўных сродкаў

«Жыцце па асабістаму выбару »

 

Шарашавец А.С.

 

Комната ДІМГА

 

5 кл.

11.00

Фае

Гістарычна-гульнявое падарожжа па станцыях “Восеньскімі сцяжінкамі па Беларусі”

Філіпава А.М.

Гатава Э.У.

 

7 кл.

14.30

Каб. 105

Аб’яднанне па інтарэсах “Сябрына”

А.М. Філіпава

 

 

Школьная бібліятэка

 

5 кл.

11.00

Фае

Гістарычна-гульнявое падарожжа па станцыях “Восеньскімі сцяжінкамі па Беларусі”

Філіпава А.М.

Гатава Э.У.

 

Спартыўная зала

 

6 кл.

 

11.00-13.00

           

Стадыён

СШ №60

 

Спаборніцтвы

“Мяч над сеткай”

Сінягуб А.А. 

 

 

7 кл.

 

14.00-15.30

 

Стадыён

СШ №60

 

Легкаатлетычныя эстафеты

 

Сінягуб А.А. 

 

 

9 кл.

16.00-18.00

 

Стадыён

СШ №60

 

Стрытбол

Сінягуб А.А.

 

 

Класныя мерапрыемствы

 

 

 

2 “Б”

2 “В” кл.

10.00

Каб.125

Віктарына  “Куфэрак з казкамі"

Зімавіліна Н.М.

Суркова Е.А.

 

5-6 кл.

10.00

Майстэрня

Аб’яднанне па інтарэсах “Саломінка”

Кракасевіч Н.Р.

 

3 “А”,

 

11.00

 

Каб. 204

Майстар –клас “Восеньскі сувенір”

Рудая Р. К.

 

 

6 “А”

11.00

Каб.111

Віктарына “Эрудыт”

Маскалева Н.Ў.

 

4 “Б”, “В” кл.

11.00

Каб.307

Займальны час " Усе прафесіі патрэбны"

Маёрава К.В. Гарагляд Т.В.

 

9 “А”

11.00

Каб.206

Крулы стол “Моладзь супраць шкодных звычак”

Ляшкова І.Л.

 

7 кл.

 

14.00-15.30

 

Стадыён

СШ №60

 

Легкаатлетычныя эстафеты

 

Сінягуб А.А. 

 

 

9 кл.

16.00-18.00

 

Стадыён

СШ №60

 

Стрытбол

Сінягуб А.А.

 

 

4 лістапада  (серада) 

Дзень     гульні 

                                   

Клас

Час

Месца

Мерапрыемства

Адказны

Сацыяльна-педагагічная і псіхалагічная служба

Вучні розных катэгорый уліку

7-9 кл.

11.00

Каб.208

Інтэлектуальная гульня

«Разгадай эмоцыю па малюнку »

 

Шарашавец А.С.

7 кл.

14.00

Каб.208

Карэкцыйна-развіваючы занятак «Я гаспадар свайго жыцця»

Шарашавец А.С.

 

 

 

 

 

Комната ДІМГА

3 кл.

 

13.00

СШ№80

Гульнявая праграма "Раз, Два, Тры, Чатыры, Пяць - я іду шукаць"

Філіпава А.М.

 

    ШЛ

16.00

СШ№80

Творчая майстэрня “Залатая восень-любімая пара”

Філіпава А.М.

 

Школьная бібліятэка

    ШЛ

11.00

    СШ№80

Гульня па здароваму ладу жыцця “Да здароўя разам з кнігай!”

Гатава Э.У.

    ШЛ

16.00

СШ№80

Гульня па правілам дарожнага руху з элементамі трэнінгу “Дарога не для ўсіх”

Гатава Э.У.

                                                          Спартыўная зала

5 кл.

 

11.00-13.00

 

Стадыён

СШ №60

 

Легкаатлетычныя эстафеты

 

Гарнастаеў Д.В.

 

7-8 кл.

 

14.00-15.30

 

Стадыён

СШ №60

 

Гурток “Валейбол”

 

Д.В.Гарнастаеў

 

10-11 кл.

16.00-18.00

 

Стадыён

СШ №60

 

Гурток “Валейбол”

 

Гарнастаеў Д.В.

Класныя мерапрыемствы

4 “А”,”Б”,”В”

10.00

Каб.204

Творчая майстерня “Чароўная папера”

Храмцэвіч Ю.А.

5 “В” кл.

10.00

Каб.206

Квэст-гульня  “Надзвычайныя сітуацыі"

Кякшто Н.В.

7  “В”

11.00

Каб.312

Віктарына “Запытайся ў Інтэрнета”

Міронава С.Ф.

5 “Б”

11.00

Каб.310

Інтэлектуальная гульня " Бітва эрудытаў"

Махнач С.С.

 

5 лістапада (чацвер) 

Дзень   здаровага ладу жыцця 

                                                                                        

Клас

Час

Месца

Мерапрыемства

Адказны

Сацыяльна-педагагічная і псіхалагічная служба

10-11 кл.

 

11.00

Каб.208 

 

Заняткі па прафілактыцы шкодных звычак «Моладзь супраць наркотыкаў»

Шарашавец А.С.

Вучні розных катэгорый уліку

13.00

Каб.208

Прафілактычны занятак «Адказныя паводзіны »

 

Шарашавец А.С.

Законныя прадстаўнікі вучняў

16.00-19. 00

Каб.208

Кансультацыі для законных прадстаўнікоў вучняў

Шарашавец А.С.

Комната ДІМГА

ШЛ

11.00

 

СШ№80

 

Гульня па правілам дарожнага руху "Дарога не для ўсіх"

 

 Філіпава А.М.

Гатава Э.У.

7 кл.

14.30

Каб. 105

Аб’яднанне па інтарэсах “Сябрына”

Філіпава А.М.

 

Спартыўная зала

 

 

 

 

 

7-8

 

14.00-15.30

 

Стадыён

СШ №60

 

Аб’яднанне па інтарэсам“Валейбол”

 

 Сінягуб  А.А

 

9 кл.

16.00-18.00

 

Стадыён

СШ №60

 

Спаборніцтвы па футболу

Гарнастаеў Д.В.

 

Класныя мерапрыемствы

6 “Б”

10.00

Каб. 205

Квэст- гульня “Што я ведаю пра сваю краіну”

Верамей З.А.

3 “А”кл.

10.00

Каб.307

Літаратурны турнір па казках А.С. Пушкіна

Рудая Р.К.

9 “А”

11.00

Каб.206

Дыспут “Гонар і чэсць”

Ляшкова І.Л.

8 “В”

11.00

Каб.207

Прагляд прэзентацыі "Усё аб электронных цыгарэтах"

Міронова С.Ф.

5 “Б”

11.00

Каб.201

Творчы майстар- клас " “Ачумелыя ручкі"

Махнач С.С.

8 “А”

12.00

Каб.207

Забаўляльная гульня “Эрудыт-шоў”

В.А.Сазонава

 

6 лістапада (пятніца)

 Дзень творчасці 

                                                                                                                 

Клас

Час

Месца

Мерапрыемства

Адказны

 

Сацыяльна-педагагічная і псіхалагічная служба

Вучні розных катэгорый ўліку

11.00

Каб.208

Карэкцыйна-развіваючы занятак «Пра шкоду курэння»

Шарашавец А.С.

8 кл.

14.00

Каб.208

Індывідуальныя карэкцыйна-развіваючыя заняткі «Я гаспадар свайго жыцця»

Шарашавец А.С.

Комната ДІМГА

8 кл.

12.00

Каб. 105

Інтэлектуальна-гульнявая праграма "Лідэр- гэта Я»

Філіпава А.М.

ШЛ

16.00

СШ№80

Віктарына “Па сцяжынках любімых казак”

 

Філіпава А.М.

 

 

Школьная бібліятэка

ШЛ

10.30

Школьная бібліятэка

Мультыклуб запрашае прагляд відэафільмаў “Як ствараюць мультфільмы?”

Гатава Э.У.

                                                           Спартыўная зала

5 кл.

 

11.00-13.00

            

Стадыён

СШ №60

 

Спаборніцтвы

“Мяч над сеткай”

 

Сінягуб А.А.

 

3-4 кл.

11.00-12.00

Спартыўная зала СШ №80

Спартландыя “Вясёлыя старты”

Сінягуб А.А.

10-11

14.00-15.30

 

Стадыён

СШ №60

 

Легкаатлетычныя эстафеты

 

Сінягуб А.А.

9-11 кл.

15.45-17.15

Спартыўная зала

Аб’яднанне па інтарэсам “Валейбол”

Гарнастаеў Д.В.

8 кл.

 

16.00-18.00

 

Стадыён

СШ №60

 

Спаборніцтвы па футболу

Сінягуб А.А.

 

Класныя мерапрыемствы

4 “Б”,

4 “В”

10.00

Каб. 203

Творчая майстэрня

“Я ляплю з пластыліну…”

Суркова А.А.

Філіпава А.Б.

7 “А”

10.00

СШ№215

"Пчалярства" Наведванні этнаграфічнага музея

Крылович Л.Ў

3 “А”

10.00

Каб.307

Інтэлектуальны конкурс “У свеце жывел”

Рудая Р.К.

7 “Б”

10.00

СШ№215

Наведванне этнаграфічнага музея "Пчалярства"

Дыко І.Г.

5 “Б”

12.00

Каб.308

Гульнявая праграма " Ты мне- я табе"

Верамей З.А.

11 “А”

12.00

Каб.202

Свая гульня “Каледаскоп прафесій”

Мяцельская А.А.

9 “А”

12.00

"Беларусь"

Наведванне кінатэатра "Беларусь" "Петля часу"

Ляшкова І.Л.

ШЛ

15.20

Каб. 113

Майстар-клас па вырабу з пластэліна “Плэй-до”

Жукава А.Б.

                                     

 *У плане магчымы змены

Намеснік дырэктара па выхаваўчай рабоце                     Л.І.Фокіна



  

 

 

 

 


 

 
ІНТЭРНЭТ, E-MAIL НАШ АДРАС І ТЭЛЕФОНЫ ПРАЕЗД ДА ШКОЛЫ РАСПРАЦОЎКА І ПАДТРЫМКА САЙТА
Веб-сайт
http://sch60.minsk.edu.by/

E-mail: sch60@minsk.edu.by
(для афіцыйнай карэспандэнцыі) E-mail: sch60rbminsk@tut.by
(пошта для ўсіх - зваротная сувязь)
аўтобус № 23, 57 да прыпынка "Школа"

карта праезда

 

(С) Сістэма кіравання сайтамі
"Веб-Перспектыва" ДЗЯРЖАЎНЫ РЭГІСТР ІНФАРМАЦЫЙНЫХ РЭСУРСАЎ
РЭГІСТРАЦЫЙНАЕ ПАСВЕДЧАННЕ № 1141101564 ад 15 чэрвеня 2011 г.
Дызайн: Шумілаў І.М.
Яндекс.Метрика