эмблема




баннер

Главная : Вучням і бацькам : Навучальны час. Канікулы. Выпускныя экзамены : Расклад заняткаў, факультатываў і інш. Графікі работы. Школа ранняга развіцця. Дадатковая адукацыя : Факультатывы, платныя паслугі, класныя і інфармацыйныя гадзіны, заняткі аб'яднанняў па інтэрэсах, СМГ, АБЖ

Факультатывы, платныя паслугі, класныя і інфармацыйныя гадзіны, заняткі аб'яднанняў па інтэрэсах, СМГ, АБЖ

 
    
 

РАСКЛАД

факультатыўных заняткаў, аб’яднанняў па інтарэсах, 

класных гадзін, інфармацыйных гадзін, СМГ

на І паўгоддзе 2018/2019 навучальнага года

(1-4 класы)

Настаўнік

Назва

Клас

Гадзіны

Калі правод-зіцца

Кабі-

нет

 

Панядзелак

 

  1.  

Навасад В.А.

Факультатыў “Вытокі роднай мовы”

1 “Б”

1

12.10

107

  1.  

Кракасевіч Н.Г.

Аб’яднанне на платнай аснове

“У свеце прыгожага”

1кл.1гр

1

16.00

Майст.

  1.  

Юр’ева Л.М.

Факультатыў “Рытміка і танец”

1 кл1гр

1

16.00

115

  1.  

Кракасевіч Н.Г.

Аб’яднанне на платнай аснове

“У свеце прыгожага”

1кл.2гр

1

16.45

Майст.

  1.  

Сугак К.А.

Аб’яднанне на платнай аснове

“Гаворым па-англійскі”

1 “А”, “В”кл.

1

17.20

112

  1.  

Бруско Т.Я.

Аб’яднанне на платнай аснове

“Сальфеджыа”

2 “Б”, “В” кл.

1

12.35

Майст.

  1.  

Юр’ева Л.М.

Факультатыў “Рытміка і танец”

3 кл. 4гр

1

10.40

115

  1.  

Кракасевіч Н.Г.

Аб’яднанне на платнай аснове

“У свеце прыгожага”

3кл.

1

11.35

Майст.

  1.  

Юр’ева Л.М.

Факультатыў “Рытміка і танец”

3 кл3гр

1

11.35

115

  1.  

Сугак К.А.

Аб’яднанне на платнай аснове

“Гаворым па-англійскі”

3 “Б”, “В”кл.

1

12.25

Бібл.

  1.  

Юр’ева Л.М.

Факультатыў “Рытміка і танец”

3 кл1гр

1

13.35

115

  1.  

Юр’ева Л.М.

Факультатыў “Рытміка і танец”

4 кл3гр

1

12.25

115

  1.  

Юр’ева Л.М.

Факультатыў “Рытміка і танец”

4 кл1гр

1

14.30

115

Аўторак

 

  1.  

Лабко К.М.

Аб’яднанне на платнай аснове “Хор. Харавы клас”

1 кл.

1

12.10

а/з

  1.  

Кракасевіч Н.Г.

Аб’яднанне на платнай аснове

“У свеце прыгожага”

1кл.3гр

1

16.20

Майст.

  1.  

Юр’ева Л.М.

Факультатыў “Рытміка і танец”

1 кл. 2гр

1

16.20

115

  1.  

Юр’ева Л.М.

Факультатыў “Рытміка і танец”

1 кл. 3гр

1

17.05

115

  1.  

Хацкевіч Н.Г.

СМГ

1-4 кл.

1

18.15

с/з

  1.  

Гарчанок І.Э.

Аб’яднанне па інтэрэсах

“Аэробіка”

1-4кл

1

18.55

115

  1.  

Бруско Т.Я.

Аб’яднанне на платнай аснове

“Сальфеджыа”

2 “А”, кл.

1

12.35

Майст.

  1.  

Кракасевіч Н.Г.

Аб’яднанне на платнай аснове

“У свеце прыгожага”

2кл.1гр

1

15.25

Майст.

  1.  

Кірдун Ю.А.

Аб’яднанне на платнай аснове

“Гаворым па-англійскі”

2 “А”,“Б”кл.

1

15.25

112

  1.  

Юр’ева Л.М.

Факультатыў “Рытміка і танец”

2 кл. 2гр

1

15.25

115

  1.  

Кірдун Ю.А.

Аб’яднанне на платнай аснове

“Гаворым па-англійскі”

2“В”

кл.

1

16.20

112

  1.  

Жукава А.А.

Факультатыў “Матэматычная вяселка”

3”В”

1

12.25

107

  1.  

Юр’ева Л.М.

Факультатыў “Рытміка і танец”

3 кл. 2гр

1

13.35

115

  1.  

Кірдун Ю.А.

Аб’яднанне на платнай аснове

“Гаворым па-англійскі”

4 “Б”, “В”кл.

1

11.35

Бібл.

  1.  

Юр’ева Л.М.

Факультатыў “Рытміка і танец”

4 кл. 3гр

1

12.25

115

  1.  

Бруско Т.Я.

Аб’яднанне на платнай аснове

“Сальфеджыа”

4 “А” кл.

1

13.35

Майст.

  1.  

Сакалоўская І.А.

Факультатыў “Рашэнне тэкставых задач”

4 “А”

1

13.35

112

Серада

  1.  

Навасад В.А.

Факультатыў “Матэматычная вяселка”

1”Б”

1

12.10

107

  1.  

Рудая Р.К.

Факультатыў “Развіцце творчых здольнасцяў”

1”А”

1

12.10

102

  1.  

Юр’ева Л.М.

Факультатыў “Рытміка і танец”

1 кл. 4гр

1

16.20

115

  1.  

Сугак К.А.

Аб’яднанне на платнай аснове

“Гаворым па-англійскі”

1 “Б”, “В”кл.

1

17.20

112

  1.  

Лабко К.М.

Аб’яднанне на платнай аснове “Хор. Харавы клас”

2 “А” “Б”кл.

1

12.35

а/з

  1.  

Кірдун Ю.А.

Аб’яднанне на платнай аснове

“Гаворым па-англійскі”

2“А” “Б”

кл.

1

16.20

112

  1.  

Кірдун Ю.А.

Аб’яднанне на платнай аснове

“Гаворым па-англійскі”

2“В”

кл.

1

15.25

112

  1.  

Юр’ева Л.М.

Факультатыў “Рытміка і танец”

2 кл. 6 гр

1

15.25

115

  1.  

Юр’ева Л.М.

Факультатыў “Рытміка і танец”

3 кл. 6гр

1

11.35

115

  1.  

Бруско Т.Я.

Аб’яднанне на платнай аснове

“Сальфеджыа”

3 “Б”, кл.

1

11.35

Майст.

  1.  

Сугак К.А.

Аб’яднанне на платнай аснове

“Гаворым па-англійскі”

3 “Б”, “В”кл.

1

12.25

Бібл

  1.  

Юр’ева Л.М.

Факультатыў “Рытміка і танец”

4 кл. 5гр

1

12.25

115

  1.  

Юр’ева Л.М.

Факультатыў “Рытміка і танец”

4 кл. 2гр

1

13.35

115

Чацвер

  1.  

Рудая Р.К.

Факультатыў “Матэматычная вяселка”

1”А”

1

12.10

102

  1.  

Юр’ева Л.М.

Факультатыў “Рытміка і танец”

1 кл. 5гр

1

16.20

115

  1.  

Юр’ева Л.М.

Факультатыў “Рытміка і танец”

1 кл. 6 гр

1

17.05

115

  1.  

Хацкевіч Н.Г.

СМГ

1-4 кл.

1

18.15

с/з

  1.  

Майорава Т.У.

Факультатыў “Асновы праваслаўнай культуры”

2”В”

1

12.35

204

  1.  

Храмцэвіч Ю.А.

Факультатыў “Вырашэнне тэкставых задач”

2”А”

1

12.35

207

  1.  

Гатава Э.У.

Аб’яднанне па інтэрэсах

“Чамучкі ў краіне Чыталіі”

2

2

15.25

Бібл.

  1.  

Юр’ева Л.М.

Факультатыў “Рытміка і танец”

2 кл. 4гр

1

15.25

115

  1.  

Жукоўская Т.П.

Факультатыў “Вырашэнне тэкставых задач”

3”Б”

1

12.25

107

  1.  

Суркова А.А.

Факультатыў “Падарожжа у свет казкі”

4”Б”

1

12.25

110

  1.  

Філіпава А.Б

Факультатыў “Падарожжа у свет казкі”

4”В”

1

12.25

Бібл.

  1.  

Лабко К.М.

Аб’яднанне на платнай аснове “Хор. Харавы клас”

4 “Б”кл.

1

12.25

а/з

  1.  

Бруско Т.Я.

Аб’яднанне на платнай аснове

“Сальфеджыа”

4 “Б”, кл.

1

11.35

Майст.

  1.  

Юр’ева Л.М.

Факультатыў “Рытміка і танец”

4 кл. 6гр

1

12.25

115

Пятніца

  1.  

Сугак К.А.

Аб’яднанне на платнай аснове

“Гаворым па-англійскі”

1 “А”, “В”кл.

1

12.10

Бібл

  1.  

Бруско Т.Я.

Платныя паслугі

“Сальфеджыа”

1кл.

1

12.10

Майст.

  1.  

Сугак К.А.

Аб’яднанне на платнай аснове

“Гаворым па-англійскі”

1 “Б”, “В”кл.

1

17.20

112

  1.  

Гарчанок І.Э.

Аб’яднанне па інтэрэсах

“Аэробіка”

1-4кл

1

18.55

115

  1.  

Кракасевіч Н.Г.

Платныя паслугі “ У свеце прыгожага”

2 кл 2гр

1

12.35

Майст.

  1.  

Юр’ева Л.М.

Факультатыў “Рытміка і танец”

2 кл. 1гр

1

15.25

115

  1.  

Юр’ева Л.М.

Факультатыў “Рытміка і танец”

2 кл. 3гр

1

16.20

115

  1.  

Юр’ева Л.М.

Факультатыў “Рытміка і танец”

2 кл. 5 гр

1

17.15

115

  1.  

Лабко К.М.

Аб’яднанне на платнай аснове “Хор. Харавы клас”

3“Б”

кл.

1

12.25

а/з

  1.  

Юр’ева Л.М.

Факультатыў “Рытміка і танец”

3 кл. 5гр

1

12.25

115

  1.  

Жукоўская Т.П.

Факультатыў “Рашэнне тэкставых задач”

3 “А”

1

13.35

107

  1.  

Кірдун Ю.А.

Аб’яднанне на платнай аснове

“Гаворым па-англійскі”

4”Б”, “В”

кл.

1

10.30

Бібл

  1.  

Кракасевіч Н.Г.

Платныя паслугі “ У свеце прыгожага”

4 “Б”, “В”

1

11.35

Майст.


РАСКЛАД
 

факультатыўных заняткаў, СМГ, класных гадзін, аб’яднанняў па інтэрэсах, АБЖ

 на І паўгоддзе 2018/2019 навучальнага года

(5-9 класы) 

Настаўнік

Назва

Клас

Гадзіны

Калі праводзіц-ца

Кабінет

Панядзелак

  1.  

Крыловіч Л.В.

Факультатыў “Гэты загадкавы Старажытны свет”

5 “А”

1

12.35

312

  1.  

Крыловіч Л.В.

Аб’яднанне па інтэрэсах

“Плынь гісторыі”

9 “В”

2

14.35

303

  1.  

Алесіна Д.Д.

Факультатыў “Лексіка-граматычны практыкум па англійскай мове”

11”А”

1

13.35

305

  1.  

Гарнастаеў Д.В.

Аб’яднанне па інтарэсах “Валейбол”

10 -11

2

16.00

с/з

  1.  

Хахлова А.Г.

Аб’яднанне па інтэрэсах

“Краязнаўцы”

 

11”А”

2

   14.35

303

  1.  

Юр’ева Л.М.

Факультатыў “Рытміка і танец”

6 кл. 2гр

1

15.25

115

Аўторак

  1.  

Хахлова А.Г.

Абагульняючы факультатыў па гісторыі Беларусі

11 “А”

2

13.35

302

  1.  

Хацкевіч Н.Г.

Аб’яднанне па інтарэсах “Рухомые гульні”

5кл

2

15.30

с/з

  1.  

Хацкевіч Н.Г.

СМГ

5 - 11

1

17.20

с/з

                                                                        Серада

  1.  

Гарнастаеў Д.В.

Аб’яднанне па інтарэсах “Валейбол”

10 -11

2

16.00

с/з

Чацвер

  1.  

Юр’ева Л.М.

Факультатыў “Рытміка і танец”

5 кл. 1гр

1

13.35

115

  1.  

Юр’ева Л.М.

Факультатыў “Рытміка і танец”

6 кл. 3гр

1

16.20

115

  1.  

Хацкевіч Н.Г.

СМГ

5 - 11

1

17.20

с/з

Пятніца

  1.  

Юр’ева Л.М.

Факультатыў “Рытміка і танец”

5 кл. 2гр

1

13.35

115

  1.  

Юр’ева Л.М.

Факультатыў “Рытміка і танец”

6 кл. 1гр

1

14.35

115

  1.  

Юр’ева Л.М.

Факультатыў “Рытміка і танец”

9 кл. 1гр

1

18.00

115

  1.  

Гарнастаеў Д.В.

Аб’яднанне па інтарэсах “Валейбол”

10 -11

2

16.00

с/з

  1.  

Хахлова А.Г.

Аб’яднанне па інтэрэсах

“Краязнаўцы”

 

11”А”

1

   14.35

303

Субота

  1.  

Кракасевіч Н.Г.

Аб’яднанне па інтарэсах “Саломінка”

5-6 кл.

2

10.00

Майст.

  1.  

Сазонава В.А.

Факультатыў “Складаны сказ без складанасці”

9кл

1

10.00

306

  1.  

Маскалева Н.І.

Факультатыў “Практыкум па пунктуацыі беларускай мовы”

11”А”

1

11.00

304

  1.  

Крыловіч Л.В.

Аб’яднанне па інтэрэсах

“Плынь гісторыі”

9 “В”

1

11.00

303

  1.  

Гарнастаеў Д.В.

Гадзіна здароўя і спорту

11 “А”

1

9.00

с/з

  1.  

Гарнастаеў Д.В.

Гадзіна здароўя і спорту

10 “А”

1

10.00

с/з

  1.  

Сінегуб А.А.

Гадзіна здароўя і спорту

9 “А”

1

11.00

с/з

  1.  

Сінегуб А.А.

Гадзіна здароўя і спорту

9 “Б”

1

12.00

с/з

  1.  

Сінегуб А.А.

Гадзіна здароўя і спорту

9 “В”

1

13.00

с/з

РАСКЛАД

заняткаў аб’яднанняў па інтарэсах

на І паўгоддзе 2018/2019 навучальнага года

Педагог дадатковай адукацыі

Назва

Клас

Гадзіны

Калі праводзіцца

Кабінет

Панядзелак

  1.  

Крыловіч Л.В.

Аб’яднанне па інтарэсах

“Плынь гісторыі”

9 “В”

2

14.35

303

  1.  

Гарнастаеў Д.В.

Аб’яднанне па інтарэсах “Валейбол”

9 -11

2

16.00

с/з

  1.  

Хахлова А.Г.

Аб’яднанне па інтарэсах

“Краязнаўцы”

11”А”

2

14.35

303

  1.  

Гарчанок І.Э.

Аб’яднанне па інтарэсах “Аэробіка” (ЦТДіМ “Ранак”)

1-4

1

18.10

115

  1.  

Гарнастаеў Д.В.

Аб’яднанне па інтарэсах “Таэквандо” (ФСЦДіМ)

1 -4

1

19.00

с/з

  1.  

Гарчанок І.Э.

Аб’яднанне па інтарэсах “Аэробіка” (ЦТДіМ “Ранак”)

1-4

1

19.10

115

Аўторак

  1.  

Гарчанок І.Э.

Аб’яднанне па інтарэсах “Аэробіка” (ЦТДіМ “Ранак”)

1-4

1

18.10

115

  1.  

Гарчанок І.Э.

Аб’яднанне па інтарэсах “Аэробіка”

1-4

1

18.55

115

  1.  

Філіпава А.М.

Аб’яднанне па інтарэсах “Сябрына”

5-9

1

14.35

216

  1.  

Хацкевіч Н.Г.

Аб’яднанне па інтарэсах “Рухомые гульні”

5кл

2

15.30

с/з

Серада

  1.  

Гарнастаеў Д.В.

Аб’яднанне па інтарэсах “Валейбол”

9 -11

2

16.00

с/з

  1.  

Гарнастаеў Д.В.

Аб’яднанне па інтарэсах “Таэквандо” (ФСЦДіМ)

1 -4

2

19.00

с/з

Чацвер

  1.  

Гарчанок І.Э.

Аб’яднанне па інтарэсах “Аэробіка” (ЦТДіМ “Ранак”)

1-4

2

18.10

115

Пятніца

  1.  

Гарчанок І.Э.

Аб’яднанне па інтарэсах “Аэробіка” (ЦТДіМ “Ранак”)

1-4

1

18.10

115

  1.  

Гарчанок І.Э.

Аб’яднанне па інтарэсах “Аэробіка”

1-4

1

18.55

115

  1.  

Гарнастаеў Д.В.

Аб’яднанне па інтарэсах “Валейбол”

9 -11

2

16.00

с/з

  1.  

Хахлова А.Г.

Аб’яднанне па інтарэсах

“Краязнаўцы”

11”А”

1

14.35

303

  1.  

Гарнастаеў Д.В.

Аб’яднанне па інтарэсах “Таэквандо” (ФСЦДіМ)

1 -4

1

19.00

с/з

     Субота

  1.  

Кракасевіч Н.Г.

Аб’яднанне па інтарэсах “Саломінка”

5-6 кл.

2

10.00

Майст

  1.  

Гарчанок І.Э.

Аб’яднанне па інтарэсах “Аэробіка” (ЦТДіМ “Ранак”)

1-4

2

10.30

115

  1.  

Крыловіч Л.В.

Аб’яднанне па інтарэсах

“Плынь гісторыі”

9 “В”

1

11.00

303

  1.  

Філіпава А.М.

Аб’яднанне па інтарэсах “Сябрына”

5-9

1

11.00

216

  1.  

Раманкевіч А.Л.

Аб’яднанне па інтарэсах “Тэхналогія апрацоўкі драўніны”

7-9

2

9.00

Майст

 

Намеснік дырэктара па вучэбнай рабоце                                        Бруско Т. Я.                             

 



  

 

 

 

 


 

 
ІНТЭРНЭТ, E-MAIL НАШ АДРАС І ТЭЛЕФОНЫ ПРАЕЗД ДА ШКОЛЫ РАСПРАЦОЎКА І ПАДТРЫМКА САЙТА
Веб-сайт
http://sch60.minsk.edu.by/

E-mail: sch60@minsk.edu.by
(для афіцыйнай карэспандэнцыі) E-mail: sch60rbminsk@tut.by
(пошта для ўсіх - зваротная сувязь)
аўтобус № 23, 57 да прыпынка "Школа"

карта праезда

 

(С) Сістэма кіравання сайтамі
"Веб-Перспектыва" ДЗЯРЖАЎНЫ РЭГІСТР ІНФАРМАЦЫЙНЫХ РЭСУРСАЎ
РЭГІСТРАЦЫЙНАЕ ПАСВЕДЧАННЕ № 1141101564 ад 15 чэрвеня 2011 г.
Дызайн: Шумілаў І.М.
Яндекс.Метрика