Размер шрифта
A- A+
Межбуквенное растояние
Цвет сайта
A A A A
Изоображения
Дополнительно

Наши достижения

2020-2021 навучальны год   

вучні - пераможцы міжнародных конкурсаў і фестываляў дзіцячай творчасці

  • Дубовік Н. – дыплом лаўрэата І ступені міжнароднага фестывальнага праэкта “ART-PLANETAMUSIC” (настаўнік Кароза Н.А.);
  • Караткоў Р. – дыплом лаўрэата ІІ ступені ІІ міжнароднага фэстываля мастацтваў “OpenMoloFantasy” (настаўнік Багданава Т.Я.);
  • Караткоў Р. – дыплом І ступені міжнароднага конкурса выканальніцкіх відаў мастацтваў “Сябры”  (настаўнік Багданава Т.Я.);
  • Ансамбль цымбалістаў “Срэбны звон” – дыплом лаўрэата ІІ ступені ІІ міжнароднага фэстываля мастацтваў “Open MoloFantasy” (настаўнік Каўрыга М.С.);
  • Ансамбль цымбалістаў “Срэбны звон” – дыплом лаўрэата ІІ ступені міжнароднага конкурса выканальніцкіх відаў мастацтваў “Сябры” (настаўнік Каўрыга М.С.);
  • Буркова Е. – дыплом І ступені ІІ міжнароднага шматжанравага конкурса мастацтваў “Зимняя волна” (настаўнік Кароза Н.А.);
  • Скарабагатава М. – дыплом лаўрэата ІІ ступені ІІ міжнароднага шматжанравага конкурса мастацтваў “Зимняя волна” (настаўнік Кароза Н.А.);
  • Дубовік Н. – дыплом І ступені ІІ міжнароднага шматжанравага конкурса мастацтваў “Зимняя волна” (настаўнік Кароза Н.А.);
  • Ячкоўская Э. – дыплом ІІ ступені ІІ міжнароднага шматжанравага конкурса мастацтваў “Зимняя волна” (настаўнік Кароза Н.А.);
  • Гурына М. – дыплом лаўрэата ІІ ступені міжнароднага конкурса мастацтваў “Road to dream” (настаўнік Філацюк З.С.);
  • Гурына М. – дыплом лаўрэата ІІ ступені міжнароднага конкурса-фестывалявакальнай і інструментальнай творчасці “Натхненне роднага краю” (настаўнік Філацюк З.С.);
  • Скарабагатава М. – дыплом лаўрэата ІІ ступені міжнароднага конкурса мастацтваў “Talented kids” (настаўнік Кароза Н.А.);
  • Дубовік Н. – дыплом І ступені міжнароднага конкурса мастацтваў “Talented kids”  (настаўнік Кароза Н.А.);
  • Ячкоўская Э. – дыплом лаўрэата ІІ ступені міжнароднага конкурса мастацтваў “Talented kids”  (настаўнік Кароза Н.А.);
  • Скарабагатава М. – дыплом лаўрэата ІІ ступені міжнароднага конкурса выканальніцкіх відаў мастацтваў “Сябры”  (настаўнік Кароза Н.А.);
  • Дубовік Н. – дыплом ІІ ступені міжнароднага конкурса выканальніцкіх відаў мастацтваў “Сябры”   (настаўнік Кароза Н.А.);
  • Ячкоўская Э. – дыплом ІІ ступені міжнароднага конкурса выканальніцкіх відаў мастацтваў “Сябры”  (настаўнік Кароза Н.А.)

ВІНШУЕМ НАШЫХ ПЕРАМОЖЦАЎ

Разделы сайта