эмблема




баннер

Главная : Вучням і бацькам : Навучальны час. Канікулы. Выпускныя экзамены : Расклад заняткаў, факультатываў і інш. Графікі работы. Школа ранняга развіцця. Дадатковая адукацыя : Расклад заняткаў аб’яднянняў па інтэрэсах

Расклад заняткаў аб’яднянняў па інтэрэсах



РАСКЛАД

 заняткаў аб’яднянняў па інтэрэсах

на І паўгоддзе 2018/2019 навучальнага года
 

Педагог дадатковай адукацыі

Назва

Клас

Гадзіны

Калі праводзіцца

Кабінет

Панядзелак

  1.  

Кракасевіч Н.Г.

Аб’яднанне па інтарэсах

на платнай аснове

“У свеце прыгожага”

1кл.1гр

1

16.00

Майст.

  1.  

Кракасевіч Н.Г.

Аб’яднанне па інтарэсах

на платнай аснове

“У свеце прыгожага”

1кл.2гр

1

16.45

Майст.

  1.  

Сугак К.А.

Аб’яднанне па інтарэсах

на платнай аснове

“Гаворым па-англійскі”

1 “А”, “В”кл.

1

17.20

112

  1.  

Бруско Т.Я.

Аб’яднанне па інтарэсах

на платнай аснове

“Сальфеджыа”

2 “Б”, “В” кл.

1

12.35

Майст.

  1.  

Кракасевіч Н.Г.

Аб’яднанне па інтарэсах

на платнай аснове

“У свеце прыгожага”

3кл.

1

11.35

Майст.

  1.  

Сугак К.А.

Аб’яднанне па інтарэсах

на платнай аснове

“Гаворым па-англійскі”

3 “Б”, “В”кл.

1

12.25

Бібл.

  1.  

Крыловіч Л.В.

Аб’яднанне па інтэрэсах

“Плынь гісторыі”

9 “В”

2

14.35

303

  1.  

Гарнастаеў Д.В.

Аб’яднанне па інтарэсах “Валейбол”

9 -11

2

16.00

с/з

  1.  

Хахлова А.Г.

Аб’яднанне па інтэрэсах

“Краязнаўцы”

 

11”А”

2

14.35

303

                                                                       Аўторак

  1.  

Лабко К.М.

Аб’яднанне па інтарэсах

на платнай аснове “Хор. Харавы клас”

1 кл.

1

12.10

а/з

  1.  

Кракасевіч Н.Г.

Аб’яднанне па інтарэсах

на платнай аснове

“У свеце прыгожага”

1кл.3гр

1

16.20

Майст.

  1.  

Гарчанок І.Э.

Аб’яднанне па інтэрэсах

“Аэробіка”

1-4кл

1

18.55

115

  1.  

Бруско Т.Я.

Аб’яднанне па інтарэсах

на платнай аснове

“Сальфеджыа”

2 “А”, кл.

1

12.35

Майст.

  1.  

Кракасевіч Н.Г.

Аб’яднанне па інтарэсах

на платнай аснове

“У свеце прыгожага”

2кл.1гр

1

15.25

Майст.

  1.  

Кірдун Ю.А.

Аб’яднанне па інтарэсах

на платнай аснове

“Гаворым па-англійскі”

2 “А”, “Б”кл.

1

15.25

112

  1.  

Кірдун Ю.А.

Аб’яднанне па інтарэсах

на платнай аснове

“Гаворым па-англійскі”

2“В”

кл.

1

16.20

112

  1.  

Кірдун Ю.А.

Аб’яднанне па інтарэсах

на платнай аснове

“Гаворым па-англійскі”

4 “Б”, “В”кл.

1

11.35

Бібл.

  1.  

Бруско Т.Я.

Аб’яднанне па інтарэсах

на платнай аснове

“Сальфеджыа”

4 “А” кл.

1

13.35

Майст.

  1.  

Хацкевіч Н.Г.

Аб’яднанне па інтарэсах “Рухомые гульні”

5кл

2

15.30

с/з

  1.  

Філіпава А.М.

Аб’яднанне па інтарэсах “Сябрына”

5-9

1

14.35

216

                                                                         Серада

  1.  

Сугак К.А.

Аб’яднанне па інтарэсах

на платнай аснове

“Гаворым па-англійскі”

1 “Б”, “В”кл.

1

17.20

112

  1.  

Лабко К.М.

Аб’яднанне па інтарэсах

на платнай аснове “Хор. Харавы клас”

2 “А”, “Б” кл.

1

12.35

а/з

  1.  

Кірдун Ю.А.

Аб’яднанне па інтарэсах

на платнай аснове

“Гаворым па-англійскі”

2“В”

кл.

1

15.25

Бібл.

  1.  

Кірдун Ю.А.

Аб’яднанне па інтарэсах

на платнай аснове

“Гаворым па-англійскі”

2“А”, “Б”

кл.

1

16.20

112

  1.  

Бруско Т.Я.

Аб’яднанне па інтарэсах

на платнай аснове

“Сальфеджыа”

3 “Б”, кл.

1

11.35

Майст.

  1.  

Сугак К.А.

Аб’яднанне па інтарэсах

на платнай аснове

“Гаворым па-англійскі”

3 “Б”, “В”кл.

1

12.25

Бібл

  1.  

Гарнастаеў Д.В.

Аб’яднанне па інтарэсах “Валейбол”

9 -11

2

16.00

с/з

                                                                         Чацвер

  1.  

Гатава Э.У.

Аб’яднанне па інтэрэсах

“Чамучкі ў краіне Чыталіі”

2

2

15.25

Бібл.

  1.  

Лабко К.М.

Аб’яднанне па інтарэсах

на платнай аснове “Хор. Харавы клас”

4 “А”, “Б”кл.

1

12.25

а/з

  1.  

Бруско Т.Я.

Аб’яднанне па інтарэсах

на платнай аснове

“Сальфеджыа”

4 “Б”, кл.

1

11.35

Майст.

                                                                           Пятніца

  1.  

Сугак К.А.

Аб’яднанне па інтарэсах

на платнай аснове

“Гаворым па-англійскі”

1 “А”, “В”кл.

1

12.10

Бібл

  1.  

Бруско Т.Я.

Аб’яднанне па інтарэсах

на платнай аснове

“Сальфеджыа”

1кл.

1

12.10

Майст.

  1.  

Сугак К.А.

Аб’яднанне па інтарэсах

на платнай аснове

“Гаворым па-англійскі”

1 “Б”, “В”кл.

1

17.20

112

  1.  

Гарчанок І.Э.

Аб’яднанне па інтэрэсах

“Аэробіка”

1-4кл

1

18.55

115

  1.  

Кракасевіч Н.Г.

Аб’яднанне па інтарэсах

на платнай аснове

“ У свеце прыгожага”

2 кл 2гр

1

12.35

Майст.

  1.  

Лабко К.М.

Аб’яднанне па інтарэсах

на платнай аснове

“Хор. Харавы клас”

3“Б”

кл.

1

12.25

а/з

  1.  

Кірдун Ю.А.

Аб’яднанне па інтарэсах

на платнай аснове

“Гаворым па-англійскі”

4”Б”, “В”

кл.

1

10.30

Бібл

  1.  

Гарнастаеў Д.В.

Аб’яднанне па інтарэсах “Валейбол”

9 -11

2

16.00

с/з

  1.  

Хахлова А.Г.

Аб’яднанне па інтэрэсах

“Краязнаўцы”

 

11”А”

1

   14.35

303

  1.  

Кракасевіч Н.Г.

Аб’яднанне па інтарэсах

на платнай аснове

“ У свеце прыгожага”

4 “Б”, “В” кл

1

11.35

Майст.

     Субота

  1.  

Кракасевіч Н.Г.

Аб’яднанне па інтарэсах “Саломінка”

5-6 кл.

2

10.00

Майст.

  1.  

Крыловіч Л.В.

Аб’яднанне па інтэрэсах

“Плынь гісторыі”

9 “В”

1

11.00

303

  1.  

Філіпава А.М.

Аб’яднанне па інтарэсах “Сябрына”

5-9

1

11.00

216

  1.  

Раманкевіч А.Л.

Аб’яднанне па інтарэсах “Тэхналогія апрацоўкі драўніны”

7-9

2

9.00

Майст.

Педагог дадатковай адукацыі

Назва

Клас

Гадзіны

Калі праводзіцца

Кабінет

Панядзелак

  1.  

Крыловіч Л.В.

Аб’яднанне па інтэрэсах

“Плынь гісторыі”

9 “В”

2

14.35

303

  1.  

Гарнастаеў Д.В.

Аб’яднанне па інтарэсах “Валейбол”

9 -11

2

16.00

с/з

  1.  

Хахлова А.Г.

Аб’яднанне па інтэрэсах

“Краязнаўцы”

11”А”

2

14.35

303

                                                                       Аўторак

  1.  

Гарчанок І.Э.

Аб’яднанне па інтарэсах “Аэробіка”

1-4

1

18.10

115

  1.  

Філіпава А.М.

Аб’яднанне па інтарэсах “Сябрына”

5-9

1

14.35

216

  1.  

Хацкевіч Н.Г.

Аб’яднанне па інтарэсах “Рухомые гульні”

5кл

2

15.30

с/з

                                                                         Серада

  1.  

Гарнастаеў Д.В.

Аб’яднанне па інтарэсах “Валейбол”

9 -11

2

16.00

с/з

                                                                           Пятніца

  1.  

Гарчанок І.Э.

Аб’яднанне па інтарэсах “Аэробіка”

1-4

1

18.10

115

  1.  

Гарнастаеў Д.В.

Аб’яднанне па інтарэсах “Валейбол”

9 -11

2

16.00

с/з

  1.  

Хахлова А.Г.

Аб’яднанне па інтэрэсах

“Краязнаўцы”

11”А”

1

   14.35

303

     Субота

  1.  

Кракасевіч Н.Г.

Аб’яднанне па інтарэсах “Саломінка”

5-6 кл.

2

10.00

Майст

  1.  

Крыловіч Л.В.

Аб’яднанне па інтэрэсах

“Плынь гісторыі”

9 “В”

1

11.00

303

  1.  

Філіпава А.М.

Аб’яднанне па інтарэсах “Сябрына”

5-9

1

11.00

216

  1.  

Раманкевіч А.Л.

Аб’яднанне па інтарэсах “Тэхналогія апрацоўкі драўніны”

7-9

2

9.00

Майст

 

Намеснік дырэктара   па вучэбнай рабоце                 Бруско Т.Я.                                  



  

 

 

 

 


 

 
ІНТЭРНЭТ, E-MAIL НАШ АДРАС І ТЭЛЕФОНЫ ПРАЕЗД ДА ШКОЛЫ РАСПРАЦОЎКА І ПАДТРЫМКА САЙТА
Веб-сайт
http://sch60.minsk.edu.by/

E-mail: sch60@minsk.edu.by
(для афіцыйнай карэспандэнцыі) E-mail: sch60rbminsk@tut.by
(пошта для ўсіх - зваротная сувязь)
аўтобус № 23, 57 да прыпынка "Школа"

карта праезда

 

(С) Сістэма кіравання сайтамі
"Веб-Перспектыва" ДЗЯРЖАЎНЫ РЭГІСТР ІНФАРМАЦЫЙНЫХ РЭСУРСАЎ
РЭГІСТРАЦЫЙНАЕ ПАСВЕДЧАННЕ № 1141101564 ад 15 чэрвеня 2011 г.
Дызайн: Шумілаў І.М.
Яндекс.Метрика