Главная : Вучням і бацькам : Шосты школьны дзень. Пакет "Бяспека". Здаровы лад жыцця. Прававая старонка : Шосты школьны дзень : (АРХІЎ 2015-2019) Фотасправаздачы. Відэа. Слайд-шоў. Цікавыя артыкулы для дзяцей і бацькоў : 27.02.2016 Прыём у піянеры і гульня "Супер-октябрёнок"

27.02.2016 Прыём у піянеры і гульня "Супер-октябрёнок"

У суботу 27.02.2016 года шэрагі піянерскай дружыны "Факел" папоўніліся выдатнымі хлопцамі з другіх класаў. Дзеці прынялі ўдзел у гульні "Супер-октябрёнок", дзе змаглі прадэманстраваць свой спрыт, розум, уменне знаходзіць выхад з цяжкіх сітуацый, далі ўрачыстае абяцанне, пазнаёміліся з піянерамі, якія будуць іх важатымі, а таксама атрымалі сваё першае даручэнне.