Главная : Вучням і бацькам : Шосты школьны дзень. Пакет "Бяспека". Здаровы лад жыцця. Прававая старонка : Шосты школьны дзень : (АРХІЎ 2015-2019) Фотасправаздачы. Відэа. Слайд-шоў. Цікавыя артыкулы для дзяцей і бацькоў : 20.02.2016 Рыцарскі турнір

20.02.2016 Рыцарскі турнір

У суботу 20 лютага адбылася шоу-праграма "Рыцарскі турнір», прысвечаная Дню абаронцы Айчыны. Каманды хлопчыкаў і дзяўчынак з 80, 105, 60 школ і 41 гімназіі атрымалі магчымасць паспаборнічаць у сіле, спрыту, гатаванні, уменнях радаваць дам кампліментамі і інтэлектуальных здольнасцях. Прайшоўшы мноства выпрабаванняў, нашы хлапчукі даказалі, што сапраўдныя рыцары ёсць і ў сучасным свеце. Першае месца заняла каманда 7 «А» класа школы № 60. Віншуем пераможцаў і жадаем далейшых поспехаў!