Главная : Вучням і бацькам : Шосты школьны дзень. Пакет "Бяспека". Здаровы лад жыцця. Прававая старонка : Шосты школьны дзень : (АРХІЎ 2015-2019) Фотасправаздачы. Відэа. Слайд-шоў. Цікавыя артыкулы для дзяцей і бацькоў : 22.10.2016 Часопіс "Выдатнік"

22.10.2016 Часопіс "Выдатнік"

У суботу, 22 кастрычніка 2016 года ў актавай зале школы адбылася сустрэча з прадстаўніком дзіцячага часопіса "Выдатнік". У зале прысутнічалі навучэнцы 2-4 класаў. На адну гадзіну "Выдатнік" ператварыў сваіх гледачоў у супергерояў, якім трэба было выканаць адказную місію, а для гэтага ім давялося ўспомніць многае з таго, чаму вучылі на ўроках. Мноства віктарын, гульняў і прыемных падарункаў для рабят дапамаглі акунуцца ў казачны свет.

ФОТА