Главная : Вучням і бацькам : Шосты школьны дзень. Пакет "Бяспека". Здаровы лад жыцця. Прававая старонка : Шосты школьны дзень : (АРХІЎ 2015-2019) Фотасправаздачы. Відэа. Слайд-шоў. Цікавыя артыкулы для дзяцей і бацькоў : 26.11.2016 "Мудрая сава"

26.11.2016 "Мудрая сава"

26.11.2016
У чацвёртую суботу кожнага месяца ў актавай зале школы праводзяцца сумесныя мерапрыемствы бібліятэкара і педагога-арганізатара. Бібліятэкарам школы былі напісаны сцэнары і падрыхтаваны віктарыны да мерапрыемства па здаровым ладзе жыцця "Кулінарны паядынак" і інтэлектуальнай шоу-гульні "Мудрая сава".
26 лістапада 2016 года, у панядзелак у ДУА «Сярэдняя школа №60 г. Мінска» адбылася інтэлектуальная гульня «Мудрая сава» сярод навучэнцаў 5-6 класаў.
У гульні навучэнцы паказалі ўзровень свайго інтэлекту.
Для ўдзелу ў гульні хлопцам спатрэбілася стварыць каманду з 4 чалавек і вызначыць капітанаў каманд.

ФОТА