Главная : Вучням і бацькам : Шосты школьны дзень. Пакет "Бяспека". Здаровы лад жыцця. Прававая старонка : Шосты школьны дзень : (АРХІЎ 2015-2019) Фотасправаздачы. Відэа. Слайд-шоў. Цікавыя артыкулы для дзяцей і бацькоў : 14.01.2017. Субота. Выстава-конкурс "Вясёлы снегавік". Узнагароджанне.

14.01.2017. Субота. Выстава-конкурс "Вясёлы снегавік". Узнагароджанне.

Падчас зімовых канікул у 2017 годзе ў фае школы на другім паверсе праходзіла выстава-конкурс "Вясёлы снегавік". Свае творчыя працы прадставілі навучэнцы 1-9 класаў.
     10-13 студзеня праходзіла галасаванне, у якім удзельнічалі ўсе навучэнцы і настаўнікі школы.
"Ляпілі" снегавікоў з розных матэрыялаў не толькі дзеці, але і іх бацькі. Так у намінацыі "Суперснегавік" перамогу свайму сыну, вучню 2 "В" класа Курсевічу Арсенію, прынёс яго тата.
     У намінацыі "Технаснегавік" перамог навучэнец 1 "В" класа Жукоўскі Вячаслаў, якому дапамагаў старэйшы брат.
     Прыз глядацкіх сімпатый "Бібліаснегавік" за самую акуратную працу быў аддадзены Бірук Алёне, навучэнцу 3 "Б" кл.
     Узнагароджанне адбылося ў суботу 14.01.2017 года, на якім месцы былі размеркаваны так:

І месца:
Абакун Антаніна, 1 "Б" кл.
Буркова Ева, 1 "Б" кл.
Буркова Міла, 3 "В" кл.
Пяскоў Іван, 6 "А" кл.

ІІ месца:
Лічко Антон, 3 "Б" кл.
Міхальчанка Дар'я, 3 "Б" кл.
Лобкіс Кацярына, 5 "А" кл.

ІІІ месца:
Даўгулевіч Арцём, 2 "В" кл.
Малахаў Міхаіл, 3 "Б" кл.
Скіпар Лізавета, 5 "Б" кл.

Усе астатнія навучэнцы атрымалі граматы.

ФОТАРЭПАРТАЖ

Выстава. Галасаванне