Главная : Вучням і бацькам : Шосты школьны дзень. Пакет "Бяспека". Здаровы лад жыцця. Прававая старонка : Шосты школьны дзень : (АРХІЎ 2015-2019) Фотасправаздачы. Відэа. Слайд-шоў. Цікавыя артыкулы для дзяцей і бацькоў : 10.02.2018 "А што значыць сябраваць?"

10.02.2018 "А што значыць сябраваць?"

10.02.2018 г. праводзілася гульня "А што значыць сябраваць?" для 4-ых класаў. У гульні ўдзельнічалі 4 каманды. Напрыканцы мерапрыемства на думку ўсіх удзельнікаў была абрана лепшая работа.

Мэты:

1. Абмеркаваць з навучэнцамі сэнс слова "сяброўства", навучыць адрозніваць сапраўднае сяброўства ад простага зносін.
2. Фарміраванне маральных якасцяў: уменне сябраваць, берагчы сяброўства, мець зносіны ў калектыве.
3. Выхаванне зычлівасці, павагі адзін да аднаго.

Каманда 1

Каманда 2