Главная : Вучням і бацькам : Шосты школьны дзень. Пакет "Бяспека". Здаровы лад жыцця. Прававая старонка : Шосты школьны дзень : (АРХІЎ 2015-2019) Фотасправаздачы. Відэа. Слайд-шоў. Цікавыя артыкулы для дзяцей і бацькоў : 17.02.2018 Наведванне бібліятэкі і аддзела рэдкай кнігі БДУКіМ

17.02.2018 Наведванне бібліятэкі і аддзела рэдкай кнігі БДУКіМ

17.02.2018 у камках выхавання інфармацыйнай культуры і культуры чытання навучэнцы 7-8 класаў наведалі бібліятэку і аддзел рэдкай кнігі БДУКіМ.

Таксама з навучэнцамі была праведзена пазнавальная лекцыя аб факультэце інфармацыйна-дакументных камунікацый і аб кафедры бібліятэчна-інфармацыйнай дзейнасці.

Навучэнцы школы бліжэй пазнаёміліся з наступнымі прафесіямі: бібліятэкар-бібліограф, менеджэр па культурнай спадчыне і турызму, культуролаг-менеджэр і г. д.