Главная : Музычная адукацыя : Мерапрыемствы : 21.05.2018 Справаздачны канцэрт музычнага накірунку

21.05.2018 Справаздачны канцэрт музычнага накірунку

21.05.2018 ў актавай зале нашай школы адбыўся справаздачны канцэрт музычнага напрамку нашай школы. Канцэрт быў не зусім звычайны, а тэатралізаваны. Выканаўцы музычных нумароў стваралі пэўны настрой, уплетаючыся ў інтрыгу музычнага спектакля.

Навучальны год падышоў да канца і, як звычайна ў мае, адбылося падвядзенне вынікаў. Самыя цікавыя, арыгінальныя нумары ў выкананні лепшых навучэнцаў музычнага накірунку ўвайшлі ў абойму гэтага незвычайнага канцэрта.

А дапамагалі правесці праграму педагогі: Бруско Таццяна, Лабко Кацярына, Шатэрнік Валерый і Шумілаў Ігар.

Да новых сустрэч у наступным навучальным годзе!

21.05.2018 в актовом зале нашей школы состоялся отчётный концерт музыкального направления нашей школы. Концерт был не совсем обычным, а театрализованным. Исполнители музыкальных номеров создавали определённое настроение, вплетаясь в интригу музыкального спектакля.

Учебный год подошёл к концу и, как обычно в мае, состоялось подведение итогов. Самые интересные, оригинальные номера в исполнении лучших учащихся музыкального направления  вошли в обойму этого необычного концерта.

А помогали провести программу педагоги Бруско Татьяна, Лобко Екатерина, Шатерник Валерий и Шумилов Игорь.

До новых встреч в следующем учебном году!

12