Главная : Вучням і бацькам : Шосты школьны дзень. Пакет "Бяспека". Здаровы лад жыцця. Прававая старонка : Пакет "Бяспека" (пакет "Безопасность") : Бяспечная зіма

Бяспечная зіма

Каждый родитель и их ребёнок должен знать о безопасном поведении детей зимой. Это позволит избежать многих неприятностей, травм и даже сохранить детям жизнь.

Все материалы, представленные ЗДЕСЬ, дадут возможность вам и вашим детям подготовиться к безопасной зиме.

Кожны з бацькоў і іх дзіця павінен ведаць аб бяспечных паводзінах дзяцей зімой. Гэта дазволіць пазбегнуць шматлікіх непрыемнасцяў, траўмаў і нават захаваць дзецям жыццё.

Усе матэрыялы, прадстаўленыя ТУТ, дадуць магчымасць вам і вашым дзецям падрыхтавацца да бяспечнай зімы.