Главная : Пра нашу школу : Пярвічная прафсаюзная арганізацыя дзяржаўнай установы адукацыі "Сярэдняя школа № 60 г.Мінска" : Навіны : 16.05.2019 Прафсаюзны ўрок на тэму "Гісторыя прафсаюзнага руху: учора, сёння, заўтра"

16 мая 2019 года для вучняў 11 класа быў праведзены прафсаюзны ўрок на тэму “Гісторыя прафсаюзнага руху: учора, сёння, заўтра”. Урок праводзілі настаўнік гісторыі Хахлова Аксана Георгіеўна і старшыня ППА Сазонава Вольга Анатольеўна. У ходзе ўрока вучні не толькі ўзбагаці свае веды аб гісторыі прафсаюзнага руху Беларусі, але і самі паспрабавалі ўладкавацца на працу і вырашыць некаторыя хвалюючыя іх пытанні. У маладыя людзі зрабілі выснову - прафсаюз сапраўды разам з працуючым чалавекам, заўсёды дапаможа і падтрымае.