Главная : Пра нашу школу : Пярвічная прафсаюзная арганізацыя дзяржаўнай установы адукацыі "Сярэдняя школа № 60 г.Мінска" : Навіны : 05.10.2019 Экскурсія, прысвечаная святкаванню прафесійнага свята Дня настаўніка

05.10.2019 Экскурсія, прысвечаная святкаванню прафесійнага свята Дня настаўніка

05.10.2019 прафсаюзным камітэтам і ТЭУП “Беларустурыст” была арганізавана і праведзена экскурсія па маршруце Косава – Ружаны – Пружаны, прысвечаная святкаванню прафесійнага свята Дня настаўніка. У час экскурсіі члены прафсаюза з цікавасцю наведалі былыя сядзібы беларускіх магнатаў Пуслоўскіх, Сапегаў, пабывалі на хутары Тадэвуша Касцюшкі. Члены калектыву атрымалі вялікую асалоду і задавальненне ад асенніх беларускіх краявідаў і з добрым настроем і зарадам энергіі вярнуліся дадому.