Памер шрыфту
A- A+
Iнтэрвал памiж лiтарамі
Каляровая схема
A A A A
Дадаткова

Настаўніцкая

 
АДМІНІСТРАЦЫЯ
  ДЫРЭКТАР
 
БУБЕН ЛІЛІЯНА МІКАЛАЕЎНА 

ФІЛОСАФ,
ВЫКЛАДЧЫК ФІЛАСОФІІ ВЫШЭЙШАЙ КАТЭГОРЫІ 

НАМЕСНІКІ
 
ЛЕБЕДЗЕВА ІРЫНА МІКАЛАЕЎНА

НАМЕСНІК ДЫРЭКТАРА ПА ВУЧЭБНАЙ РАБОЦЕ, НАСТАЎНІК РУСКАЙ МОВЫ І ЛІТАРАТУРЫ ВЫШЭЙШАЙ КАТЭГОРЫІ

ФОКІНА ЛЮДМІЛА ІВАНАЎНА

НАМЕСНІК ДЫРЭКТАРА ПА ВЫХАВАЎЧАЙ РАБОЦЕ, НАСТАЎНІК РУСКАЙ МОВЫ І ЛІТАРАТУРЫ ВЫШЭЙШАЙ КАТЭГОРЫІ

ДУНАЙ АКСАНА ВАЛЯНЦІНАЎНА

НАМЕСНІК ДЫРЭКТАРА ПА ВУЧЭБНАЙ РАБОЦЕ, НАСТАЎНІК ПАЧАТКОВЫХ КЛАСАЎ ВЫШЭЙШАЙ КАТЭГОРЫІ

БАГДАНАВА ТАЦЦЯНА ЯЎГЕНАЎНА 

НАМЕСНІК ДЫРЭКТАРА ПА ВУЧЭБНАЙ РАБОЦЕ

ШКІРМАН ГАЛІНА ПАЎЛАЎНА

НАМЕСНІК ДЫРЭКТАРА ПА ГАСПАДАРЧАЙ РАБОЦЕ
 
МЕТАДЫЧНАЕ АБ'ЯДНАННЕ НАСТАЎНІКАЎ ПАЧАТКОВЫХ КЛАСАЎ І ВЫХАВАЦЕЛЯЎ ГПД
 

Рудая Рамуальда Казіміраўна
настаўнік пачатковых класаў
вышэйшай катэгорыі  

Суркова Алена Анатольеўна
кіраўнік МА,
настаўнік пачатковых класаў
вышэйшай катэгорыі

Храмцэвіч Юлія Алегаўна
настаўнік пачатковых класаў
вышэйшай катэгорыі

Жукоўская Таццяна Пятроўна
настаўнік пачатковых класаў
вышэйшай катэгорыі

Сакалоўская Ірына Адамаўна
настаўнік пачатковых класаў
першай катэгорыі

Маёрава Таццяна Уладзіміраўна 
настаўнік пачатковых класаў
вышэйшай катэгорыі

Зімавіліна Ірына Яўгенаўна 
настаўнік пачатковых класаў
першай катэгорыі


Філіпава Алена Барысаўна
настаўнік пачатковых класаў
першай катэгорыі

Навасад Вольга Анатольеўна 
настаўнік пачатковых класаў
першай катэгорыі

Жукава Алена Аляксандраўна
настаўнік пачатковых класаў, 
другой катэгорыі

Антонава Вольга Георгиеўна
настаўнік пачатковых класаў, 
вышэйшай катэгорыі

Святоха Анастасіа Сяргееўна
настаўнік пачатковых класаў, 
без катэгорыі

Мядзведзь Ірына Анатольеўна 
настаўнік-дэфектолаг
першай катэгорыі

Гарчанок Ірына Эдуардаўна
выхавальнік ГПД першай катэгорыі

Ключэўская Галіна Іванаўна 
выхавальнік ГПД вышэйшай катэгорыі

Кісунько Таццяна Генадзьеўна 
выхавальнік ГПД

Усава Таццяна Вітальеўна 
выхавальнік ГПД першай катэгорыі

Васілеўская Людміла Антонаўна 
выхавальнік ГПД вышэйшай катэгорыі


МЕТАДЫЧНАЕ АБ'ЯДНАННЕ НАСТАЎНІКАЎ БЕЛАРУСКАЙ МОВЫ,   ЛІТАРАТУРЫ І ГІСТОРЫІ
СЕКЦЫЯ НАСТАЎНІКАЎ
 БЕЛАРУСКАЙ МОВЫ І ЛІТАРАТУРЫ

Сазонава Вольга Анатольеўна
настаўнік беларускай мовы і літаратуры
вышэйшай катэгорыі

Маскалева Наталля Iванаўна
настаўнiк беларускай мовы і літаратуры
першай катэгорыі
 
  
  СЕКЦЫЯ НАСТАЎНІКАЎ
 ГІСТОРЫІ

Крыловіч Людміла Васільеўна
настаўнік гiсторыi вышэйшай катэгорыі  

Хахлова Аксана Георгіеўна
настаўнік гiсторыi вышэйшай катэгорыі

 
МЕТАДЫЧНАЕ АБ'ЯДНАННЕ НАСТАЎНІКАЎ ЗАМЕЖНАЙ МОВЫ
 

Верамей Зоя Анатольеўна 
настаўнік замежнай мовы
вышэйшай катэгорыі 
 
Кузняцова Алена Міхайлаўна
настаўнік замежнай мовы
першай катэгорыі

Алесіна Дар'я Дзмітрыеўна 
настаўнік замежнай мовы
 
Вараб'ёва Алёна Аляксандраўна
настаўнік замежнай мовы
 
МЕТАДЫЧНАЕ АБ'ЯДНАННЕ НАСТАЎНІКАЎ ПРЫРОДАЗНАЎЧА-МАТЭМАТЫЧНЫХ НАВУК
  СЕКЦЫЯ НАСТАЎНІКАЎ
 
МАТЭМАТЫКІ І ІНФАРМАТЫКІ


Мяцельская Алена Анатольеўна
настаўнік матэматыкі
вышэйшай катэгорыі
 
Чырвінская Кацярына Уладзіміраўна 
настаўнік матэматыкі 
вышэйшай катэгорыі

Міронава Святлана Фёдараўна 
настаўнік матэматыкі 
вышэйшай катэгорыі

Дыко Ірына Генадзьеўна
настаўнік  інфарматыкі
першай катэгорыі
 
  СЕКЦЫЯ НАСТАЎНІКАЎ
 
ГЕАГРАФІІ І БІЯЛОГІІ


Наскавец Марына Іванаўна
настаўнік геаграфіі першай катэгорыі  

Махнач Сафія Сяменаўна
настаўнік вышэйшай катэгорыі
  
СЕКЦЫЯ НАСТАЎНІКАЎ
 ФІЗІКІ І ХІМІІ
Капітанова Анастасія Кірылаўна
настаўнік фізікі без катэгорыі

Реут-Кякшто Наталля Вітальеўна
настаўнік хіміі без катэгорыі
 
СЕКЦЫЯ НАСТАЎНІКАЎ
 ФІЗІЧНАЙ КУЛЬТУРЫ
Гарнастаеў Дзяніс Віктаравіч
настаўнік фізкультуры і здароўя
першай катэгорыі


Сінягуб Алена Аляксандраўна
настаўнік фізкультуры і здароўя
першай катэгорыі

Крывіцкая Вольга Мікалаеўна
настаўнік фізкультуры і здароўя
 
 СЕКЦЫЯ НАСТАЎНІКАЎ
 АБСЛУГОВАЮЧАЙ ТЭХНІЧНАЙ ПРАЦЫ
Кракасевіч Наталія Рыгораўна 
настаўнік  абслугоўваючай працы, чарчэння

Раманкевіч Аляксандр Леанідавіч 
настаўнік тэхнічнага труда 
  
МЕТАДЫЧНАЕ АБ'ЯДНАННЕ НАСТАЎНІКАЎ РУСКАЙ МОВЫ І ЛІТАРАТУРЫ
 

Мычко Таццяна Мікалаеўна
настаўнік рускай мовы і літаратуры
другой катэгорыі

Ляшкова Інэса Леанідаўна  
настаўнік рускай мовы і літаратуры
вышэйшай катэгорыі

САЦЫЯЛЬНА-ПЕДАГАГІЧНАЯ СЛУЖБА,
ПЕДАГОГ-ПСІХОЛАГ
 

Максеменя Анастасія Міхайлаўна
педагог-псіхолаг

Філіпава Аліна Мікалаеўна
педагог-арганізатар

МЕТАДЫЧНАЕ АБ'ЯДНАННЕ НАСТАЎНІКАЎ МУЗЫЧНАЙ НАКІРАВАНАСЦІ
ХОР, ВАКАЛ


Лабко Кацярына Міхайлаўна 
настаўнік харавых дысцыплін 


КЛАСЫ

Багданава Таццяна Яўгенаўна

настаўнік па класу фартэпіяна вышэйшай катэгорыі

Капітонава Ганна Віктараўна 
настаўнік па класу фартэпіяна першай катэгорыі

Лабко Кацярына Міхайлаўна
настаўнік па класу фартэпіяна
 
Філацюк Зоя Станіславаўна
настаўнік па класу домры першай катэгорыі

Каўрыга Марыя Сяргееўна
настаўнік па класу цымбал другой катэгорыі

Лапыцько Юрый Аляксандравіч
настаўнік па класу гітары
САЛЬФЕДЖЫА
("У СВЕЦЕ МУЗЫКІ")

Багданава Таццяна Яўгенаўна 
настаўнік музыкі вышэйшай катэгорыі
    

 

Раздзелы сайта