эмблема




баннер

Главная : Настаўніцкая

Настаўніцкая

 
АДМІНІСТРАЦЫЯ
  ДЫРЭКТАР
 
БУБЕН ЛІЛІЯНА МІКАЛАЕЎНА 

ФІЛОСАФ,
ВЫКЛАДЧЫК ФІЛАСОФІІ ВЫШЭЙШАЙ КАТЭГОРЫІ 

НАМЕСНІКІ
 
ЛЕБЕДЗЕВА ІРЫНА МІКАЛАЕЎНА

НАМЕСНІК ДЫРЭКТАРА ПА ВУЧЭБНАЙ РАБОЦЕ, НАСТАЎНІК РУСКАЙ МОВЫ І ЛІТАРАТУРЫ ВЫШЭЙШАЙ КАТЭГОРЫІ

ФОКІНА ЛЮДМІЛА ІВАНАЎНА

НАМЕСНІК ДЫРЭКТАРА ПА ВЫХАВАЎЧАЙ РАБОЦЕ, НАСТАЎНІК РУСКАЙ МОВЫ І ЛІТАРАТУРЫ ВЫШЭЙШАЙ КАТЭГОРЫІ

ДУНАЙ АКСАНА ВАЛЯНЦІНАЎНА

НАМЕСНІК ДЫРЭКТАРА ПА ВУЧЭБНАЙ РАБОЦЕ, НАСТАЎНІК ПАЧАТКОВЫХ КЛАСАЎ ВЫШЭЙШАЙ КАТЭГОРЫІ

БРУСКО ТАЦЦЯНА ЯЎГЕНАЎНА 

НАМЕСНІК ДЫРЭКТАРА ПА ВУЧЭБНАЙ РАБОЦЕ

ШКІРМАН ГАЛІНА ПАЎЛАЎНА

НАМЕСНІК ДЫРЭКТАРА ПА ГАСПАДАРЧАЙ РАБОЦЕ
 
МЕТАДЫЧНАЕ АБ'ЯДНАННЕ НАСТАЎНІКАЎ ПАЧАТКОВЫХ КЛАСАЎ І ВЫХАВАЦЕЛЯЎ ГПД
 

Ключэўская Галіна Іванаўна
настаўнік пачатковых класаў
вышэйшай катэгорыі

Рудая Рамуальда Казіміраўна
настаўнік пачатковых класаў
вышэйшай катэгорыі  

Суркова Алена Анатольеўна
кіраўнік МА,
настаўнік пачатковых класаў
вышэйшай катэгорыі

Храмцэвіч Юлія Алегаўна
настаўнік пачатковых класаў
вышэйшай катэгорыі

Жукоўская Таццяна Пятроўна
настаўнік пачатковых класаў
першай катэгорыі

Сакалоўская Ірына Адамаўна
настаўнік пачатковых класаў
першай катэгорыі

Маёрава Таццяна Уладзіміраўна 
настаўнік пачатковых класаў
першай катэгорыі

Філіпава Алена Барысаўна
настаўнік пачатковых класаў
другой катэгорыі

Навасад Вольга Анатольеўна 
настаўнік пачатковых класаў
другой катэгорыі

Кірдун Юлія Анатольеўна 
настаўнік пачатковых класаў


Жукава Алена Аляксандраўна
настаўнік пачатковых класаў, 
настаўнік-дэфектолаг


Мядзведзь Ірына Анатольеўна 
настаўнік-дэфектолаг
першай катэгорыі

Гарчанок Ірына Эдуардаўна
выхавацель ГПД другой катэгорыі

Ключэўская Галіна Іванаўна 
выхавацель ГПД

Кісунько Таццяна Генадзьеўна 
выхавацель ГПД

МЕТАДЫЧНАЕ АБ'ЯДНАННЕ НАСТАЎНІКАЎ БЕЛАРУСКАЙ МОВЫ,   ЛІТАРАТУРЫ І ГІСТОРЫІ
СЕКЦЫЯ НАСТАЎНІКАЎ
 БЕЛАРУСКАЙ МОВЫ І ЛІТАРАТУРЫ

Сазонава Вольга Анатольеўна
настаўнік беларускай мовы і літаратуры
вышэйшай катэгорыі

Волкава Аліна Эдвардаўна 
настаўнік беларускай мовы і літаратуры
вышэйшай катэгорыі 

Маскалева Наталля Iванаўна
настаўнiк беларускай мовы і літаратуры
першай катэгорыі
 
  
  СЕКЦЫЯ НАСТАЎНІКАЎ
 ГІСТОРЫІ

Крыловіч Людміла Васільеўна
настаўнік гiсторыi вышэйшай катэгорыі  

Хахлова Аксана Георгіеўна
настаўнік гiсторыi вышэйшай катэгорыі

 
МЕТАДЫЧНАЕ АБ'ЯДНАННЕ НАСТАЎНІКАЎ ЗАМЕЖНАЙ МОВЫ
 


Кузняцова Алена Міхайлаўна
настаўнік замежнай мовы
першай катэгорыі

Амбросава Вольга Леанідаўна 
настаўнік замежнай мовы
першай катэгорыі 

Алесіна Дар'я Дзмітрыеўна 
настаўнік замежнай мовы

Данілкава Юлія Аляксандраўна 
настаўнік замежнай мовы

Сугак Карына Аляксандраўна 
настаўнік замежнай мовы

 
 
МЕТАДЫЧНАЕ АБ'ЯДНАННЕ НАСТАЎНІКАЎ ПРЫРОДАЗНАЎЧА-МАТЭМАТЫЧНЫХ НАВУК
  СЕКЦЫЯ НАСТАЎНІКАЎ
 
МАТЭМАТЫКІ І ІНФАРМАТЫКІ


Мяцельская Алена Анатольеўна
настаўнік матэматыкі вышэйшай катэгорыі

Чырвінская Кацярына Уладзіміраўна 
настаўнік матэматыкі 
першай катэгорыі

Дыко Ірына Генадзьеўна
настаўнік  інфарматыкі
 
  СЕКЦЫЯ НАСТАЎНІКАЎ
 
ГЕАГРАФІІ І БІЯЛОГІІ


Наскавец Марына Іванаўна
настаўнік геаграфіі першай катэгорыі  

Юніцкая Таццяна Сяргееўна
настаўнік біялогіі другой катэгорыі
  
СЕКЦЫЯ НАСТАЎНІКАЎ
 ФІЗІКІ І ХІМІІ


Цецерава Кацярына Альбертаўна
настаўнік фізікі першай катэгорыі 

Гольмак Валянціна Іванаўна 
настаўнік хіміі вышэйшай катэгорыі 
 
СЕКЦЫЯ НАСТАЎНІКАЎ
 ФІЗІЧНАЙ КУЛЬТУРЫ


Гарнастаеў Дзяніс Віктаравіч
настаўнік фізкультуры і здароўя першай катэгорыі


Сінягуб Алена Аляксандраўна
настаўнік фізкультуры і здароўя першай катэгорыі


Хацкевіч Надзея Георгіеўна
настаўнік фізкультуры і здароўя другой катэгорыі 
 
 СЕКЦЫЯ НАСТАЎНІКАЎ
 АБСЛУГОВАЮЧАЙ ТЭХНІЧНАЙ ПРАЦЫ


Кракасевіч Наталія Рыгораўна 
настаўнік  абслугоўваючай працы, чарчэння

Раманкевіч Аляксандр Леанідавіч 
настаўнік тэхнічнага труда 
  
МЕТАДЫЧНАЕ АБ'ЯДНАННЕ НАСТАЎНІКАЎ РУСКАЙ МОВЫ І ЛІТАРАТУРЫ
 


Карпінская Алла Іванаўна 
настаўнік рускай мовы і літаратуры
першай катэгорыі 

Ляшкова Інэса Леанідаўна  
настаўнік рускай мовы і літаратуры
вышэйшай катэгорыі
  
САЦЫЯЛЬНА-ПЕДАГАГІЧНАЯ СЛУЖБА,
ПЕДАГОГ-ПСІХОЛАГ
 
 
Белакаў Калыбек Алымавіч
педагог-сацыяльны

Кудзелька Алена Дзмітрыеўна
педагог-псіхолаг

Філіпава Аліна Мікалаеўна
педагог-арганізатар

МЕТАДЫЧНАЕ АБ'ЯДНАННЕ НАСТАЎНІКАЎ МУЗЫЧНАЙ НАКІРАВАНАСЦІ
ХОР, ВАКАЛ


Лабко Кацярына Міхайлаўна 
настаўнік харавых дысцыплін 


КЛАСЫ

Шатэрнік Валерый Васільевіч
настаўнік па класу баяна вышэйшай катэгорыі

Шумілаў Ігар Міхайлавіч
настаўнік па класу скрыпкі першай катэгорыі

Бруско Таццяна Яўгенаўна

настаўнік па класу фартэпіяна вышэйшай катэгорыі

Капітонава Ганна Віктараўна 
настаўнік па класу фартэпіяна першай катэгорыі

Лабко Кацярына Міхайлаўна
настаўнік па класу фартэпіяна
 
Філацюк Зоя Станіславаўна
настаўнік па класу домры першай катэгорыі

Каўрыга Марыя Сяргееўна
настаўнік па класу цымбал другой катэгорыі

Чысцякова Алена Яўгеньеўна 
настаўнік па класу домры другой катэгорыі

Чайкоўскі Аляксандр Вячаслававіч
настаўнік па класу флейты і кларнета

САЛЬФЕДЖЫА
("У СВЕЦЕ МУЗЫКІ")

Бруско Таццяна Яўгенаўна 
настаўнік музыкі вышэйшай катэгорыі
    


ТЭАТР


ФАЛЬКЛОР


ХАРЭАГРАФІЯ


Казлова Анжаліка  Эдуардаўна 
настаўнік вакальнага ансамбля 
 
Кароза Надзея Аляксандраўна
настаўнік вакальнага (фальклорнага) ансамбля 

Юр'ева Ларыса Міхайлаўна
настаўнік харэаграфіі вышэйшай катэгорыі
 


  

 

 

 

 


 

 
ІНТЭРНЭТ, E-MAIL НАШ АДРАС І ТЭЛЕФОНЫ ПРАЕЗД ДА ШКОЛЫ РАСПРАЦОЎКА І ПАДТРЫМКА САЙТА
Веб-сайт
http://sch60.minsk.edu.by/

E-mail: sch60@minsk.edu.by
(для афіцыйнай карэспандэнцыі) E-mail: sch60rbminsk@tut.by
(пошта для ўсіх - зваротная сувязь)
аўтобус № 23, 57 да прыпынка "Школа"

карта праезда

 

(С) Сістэма кіравання сайтамі
"Веб-Перспектыва" ДЗЯРЖАЎНЫ РЭГІСТР ІНФАРМАЦЫЙНЫХ РЭСУРСАЎ
РЭГІСТРАЦЫЙНАЕ ПАСВЕДЧАННЕ № 1141101564 ад 15 чэрвеня 2011 г.
Дызайн: Шумілаў І.М.
Яндекс.Метрика